طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

فرماندار شهرستان ویژه مرند توجه و انجام اقدامات موثر در بحث مباحث فرهنگی اجتماعی را اصلی ترین وظیفه ادارات مربوطه در جهت کاهش مشکلات و آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

ارسال شده : اسفند ۳, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۱:۵۶ ٫ق٫ظ
DSC00077

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، راستگو در جلسه ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت : کلیه ادارات مربوطه نسبت به ساماندهی امور جوانان در شهرستان بایستی با ارائه گزارش عملکرد انجام یافته در این زمینه به فرمانداری مرند و ارجاع به استان سطح رتبه این شهرستان در این زمینه را ارتقاء […]

562 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 10384

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، راستگو در جلسه ساماندهی امور جوانان این شهرستان گفت : کلیه ادارات مربوطه نسبت به ساماندهی امور جوانان در شهرستان بایستی با ارائه گزارش عملکرد انجام یافته در این زمینه به فرمانداری مرند و ارجاع به استان سطح رتبه این شهرستان در این زمینه را ارتقاء دهند.

وی در خصوص اوقات فراغت جوانان نیز گفت : هدف اصلی از پر کردن اوقات فراغت جوانان در فصل تابستان و سایر زمان ها آموزش نحوه زندگانی دینی اسلامی به جوانان است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه افزود : در وضعیت کنونی که جوانان در هجمه فضای مجازی قرار گرفته اند ادارات و نهاد های ذیریط باید با ایجاد کارگروه ها و برنامه های لازم از طریق افزایش مباحث فرهنگی و با استفاده از اساتید مجرب جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی همچون اعتیاد و طلاق اقدامات لازم را انجام دهند.

راستگو گفت : شهرستان مرند دارای پتانسیل های فراوانی در زمینه های مختلف فرهنگی و اجتماعی است که باید از این زمینه ها در جهت افزایش مباحث  فرهنگی اجتماعی شهرستان به صورت مطلوب استفاده کرد.

وی در ادامه با اشاره به بحث افزایش ازدواج آسان در جامعه گفت : هدف اصلی دولت در حمایت از ازدواج آسان بین جوانان ایجاد بسترهای لازم جهت ازدواج اسلامی ایرانی و به دور از هرگونه تشریفات است.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در این زمینه افزود : دولت در جهت حمایت از این امر ادارات و نهاد های مربوطه را ملزم به برگزاری کلاس های قبل از ازدواج و آشنایی بیشتر زوجین در نحوه زندگی کرده است تا شاهد کاهش طلاق و آسیب های ناشی از این امر در جامعه باشیم.

راستگو گفت : مبلغان دینی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  از جمله نفرات و اداراتی هستند که به دلیل ارتباط بیشتر با مردم به خصوص جوانان می توانند امر ازدواج آسان را بین جوانان گسترش دهند.

در پایان این جلسه از عقیل قارداش زاده دارنده سه رکورد ورزشی کشوری و جهانی و چند تن از مدیران فعال در زمینه ساماندهی امور جوانان شهرستان با اهداء لوحی تقدیر شد.DSC00071 DSC00077 DSC00081 photo_2017-02-20_23-09-04

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :