طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ستاد مناسب سازی و شورای سالمندی شهرستان برگزار شد

ارسال شده : مارس 8, 2017 / ساعت : 7:57 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، ستاد مناسب سازی و شورای سالمندی شهرستان به ریاست اصغر پور معاون فرماندار و دستگاه های ذیربط در محل اداره بهزیستی برگزار شد . عادل اصغر پور معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه اظهار داشت: ستاد مناسب سازی کمک به ادارات […]

567 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 10485

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، ستاد مناسب سازی و شورای سالمندی شهرستان به ریاست اصغر پور معاون فرماندار و دستگاه های ذیربط در محل اداره بهزیستی برگزار شد .

عادل اصغر پور معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه اظهار داشت: ستاد مناسب سازی کمک به ادارات در جهت ارائه خدمات بیشتر به معلولین و جانبازان است .

وی گفت: افراد دارای معلولیت باید همانند سایر شهروندان از حقوق مشابه و برابر در جامعه برخوردار باشند .

اصغر پور خاطر نشان کرد : برخی دستگاه های ذیربط از جمله ( شهرداری – نظام مهندسی ) به لحاظ بازنگری در مناسب سازی و مدیریت اجرایی باید اهتمام ویژه ای داشته باشند .

اصغر پور با دعوت از رسانه در جهت اصلاح نگرش به عنوان رویکرد برای سال آتی گفت: دعوت از رسانه ها و سایتهای محلی با هدف ایجاد  حساسیت اجتماعی در اصحاب رسانه در حوزه معلولان باید از برنامه های ستاد باشد .

وی افزود: رسانه ها نقش ارزنده ای در تکریم و آگاه سازی جامعه برای ارائه خدمات بهتر به معلولین دارند .

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه با بیان اینکه تکریم سالمندان از سفارشات اسلام می باشد بر نهادینه کردن حمایت از سالمندان و افزایش آگاهی های مردم نسبت به حوزه سالمندی تأکید نمود و خواستار برنامه ریزی و اقدامات مناسب برای سالمندان شد.

وی گفت: سالمندان سرمایه های کشور هستند و باید از تجارب آنها استفاده کرده و در جهت رفع موانع و مشکلات این قشر عزیز در جامعه تلاش کرد .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :