طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شهرستان مرند یکی از قطب های پزشکی در سطح استان محسوب می شود

ارسال شده : مارس 13, 2017 / ساعت : 9:19 ق.ظ

طراحی بیمارستان جدید ۳۰۴ تختخوابی شهرستان مرند طی نشستی مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت. در ابتدای این نشست معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند به موفقیتهای چشم گیر دولت تدبیر وامید در طرح تحول نظام سلامت که دردولت آقای دکتر روحانی در کشور تحقق یافته اشاره کرد . وی در مورد ساخت بیمارستان […]

662 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 10562

طراحی بیمارستان جدید ۳۰۴ تختخوابی شهرستان مرند طی نشستی مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.

در ابتدای این نشست معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند به موفقیتهای چشم گیر دولت تدبیر وامید در طرح تحول نظام سلامت که دردولت آقای دکتر روحانی در کشور تحقق یافته اشاره کرد .

وی در مورد ساخت بیمارستان گفت : دولت طبق برنامه زمان بندی شده توسعه بیمارستانها در کشور اولویت ها برطبق آمار جمعیت ونفوس برای همه نقاط کشور تدوین نموده وبرطبق اعتباراتی که همه ساله برحسب اولویت ها تدوین می شود طبق برنامه زمان بندی شده به اجرا درمی آورد وبرای شهرستان مرند  نیز این طرح تدوین شده است .

فرماندار شهرستان ویژه مرند افزود: شهرستان مرند یکی از قطب های پزشکی در سطح استان محسوب می شود  و دومین شهر پر جمعیت است و بیمارستان فعلی مرند جوابگوی نیاز مردم نیست .

وی گفت: مکاتبات و مذاکرات فراوانی در مورد بیمارستان ۳۰۴ تختخوابی صورت گرفته و زمین اختصاص یافته برای احداث این بیمارستان از لحاظ جغرافیایی در موقعیت بسیار مناسبی قرار داشته و مجوز های لازم اخذ شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان ویژه مرند خاطر نشان شد : زمان برای ما دارای ارزش موثری است و باید به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنیم .

وی تاکید کرد : طراحی زود هنگام بیمارستان ، زمینه را برای اجرای موثر  پروژه فراهم خواهد نمود و امید است در طراحی بیمارستان استاندار د های لازم رعایت شود .

فرماندار شهرستان ویژه مرند ابراز داشت: بار اصلی بیمارستان بر دوش اورژانس است و در طراحی بیمارستان باید این موضوع رعایت شود و طراحی بیمارستان در شان مردم شهرستان باشد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به حوزه سلامت بیان داشت: در شهرستان مرند در حوزه سلامت اقدامات موثری صورت گرفته و در زمینه اعتبار برای طراحی بیمارستان مشکلی وجود ندارد و اعتبار لازم برای طراحی تخصیص یافته است.

وی افزود: قرار گرفتن شهرستان در موقعیت جاده بین المللی و تردد مسافرین  و تعامل با کشور های همسایه و مسافرین داخل کشور و در صورت نیاز پذیرش بیمار  می تواند باری سنگین از استان را بردارد .

در ادامه موارد و موضوعات مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

DSC_0002 DSC_0003 DSC_0004 DSC_0006 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :