طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اعضا هیات اجرایی شهر مرند انتخاب شد

ارسال شده : اسفند ۲۸, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۱:۴۰ ٫ق٫ظ
DSC_0015

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه انتخابات اعضا هیات اجرایی شوراهای اسلامی شهر مرند بیان داشت : انتخابات شور اهای اسلامی از اهمیت ویژ ه ای برخوردار است چرا که چهار سال سرنوشت شهر را به افرادی که انتخاب کرده ایم می سپاریم . وی افزود: افرادیی انتخاب شوند که در جهت […]

709 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 10684

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه انتخابات اعضا هیات اجرایی شوراهای اسلامی شهر مرند بیان داشت : انتخابات شور اهای اسلامی از اهمیت ویژ ه ای برخوردار است چرا که چهار سال سرنوشت شهر را به افرادی که انتخاب کرده ایم می سپاریم .

وی افزود: افرادیی انتخاب شوند که در جهت توسعه عمرانی ، فرهنگی ، اجتماعی و سایر مسائل مر بوط به شهر تلاش و همت کنند .

راستگو با اشاره به حضور مردم در پای صندوقهای رای بیان داشت: در کشور ما مردم سالاری دینی حاکم است که نمونه عینی آن حضور پر شور مردم در تمامی صحنه های انقلاب  بالاخص صندوق های رای گیری است .

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان شد :رسانه های بیگانه همیشه در تلاش برای رساندن آسیب به کشور هستند  و حضور مردم در پای صندوقهای رای علاوه بر اینکه پشتوانه ای بر مسئولین است ، مشت محکمی بر استکبار می باشد .

در ادامه معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به برگزاری انتخاباتی سالم و قانومند بیان داشت :  در برگزاری انتخابات با هیچ کس شوخی نداریم و باید انتخاباتی قانونمند ، سالم و پر شور داشته باشیم  و نباید اجازه دهیم منافع شخصی بر منافع جمعی حاکم شود .

وی با اشاره به نقش اعضا هیات اجرایی و نظارت در برگزاری انتخابات عنوان داشت: هیات اجرایی و نظارت با تعامل و وحدت بیشتر در برگزاری انتخاباتی پر شور و سالم تلاش کنند .

در ادامه این جلسه با رای معتمدین حاضر در جلسه تعداد هشت نفر به عنوان اعضا هیات اجرایی شهر مرند ( شوراهای اسلامی ) انتخاب شدند .

۱آقای ابوالفضل حاج علیزاده ۲اکبر خبیر نیا ۳ حسین محمدی نیا ۴ رحیم نور بخش ۵عبدالرضا محمود پور ۶ یعقوب داودی ۷ ابوالفضل حسین زاده ۸ منوچهر رحمانی

DSC_0013 DSC_0014 DSC_0015 DSC_0008 DSC_0006 DSC_0005

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :