طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها آغاز شد

ارسال شده : فروردین ۱۹, ۱۳۹۶ / ساعت : ۱۱:۱۴ ٫ق٫ظ
DSC_0004

جلسه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر  و روستا  با حضور اعضا هیأت اجرایی و نظارت شهرستان مرند به ریاست راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد. معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند اظهار داشت: هیات‌های اجرایی پس از دریافت نتیجه رسیدگی به سوابق داوطلبان موظف‌اند ظرف مدت هفت روز به […]

579 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 10885

جلسه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر  و روستا  با حضور اعضا هیأت اجرایی و نظارت شهرستان مرند به ریاست راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند اظهار داشت: هیات‌های اجرایی پس از دریافت نتیجه رسیدگی به سوابق داوطلبان موظف‌اند ظرف مدت هفت روز به صلاحیت داوطلبان رسیدگی و نتیجه را اعلام نمایند. مطابق قانون بعد از پایان فرآیند ثبت نام نامزدهای  انتخابات شوراها، ١٠ روز به مراجع چهارگانه فرصت داده شده که در پاسخ به استعلام صورت گرفته در رابطه با سوابق موجود افراد بررسی های لازم را انجام و نتیجه را مستقیماً به هیات اجرایی ذیربط اعلام نمایند.

وی افزود: اولین جلسه برای بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شوراها آغاز شده که این فرآیند تا ٢٣ فروردین ادامه می یابد و هیات های اجرایی مورد به مورد و فرد به فرد صلاحیت نامزدها را بررسی می‌کنند.

وی ضمن تاکید بر تکلیف هیات‌های اجرایی و نظارت در رعایت بی طرفی ادامه داد: بررسی سوابق داوطلبان باید محرمانه انجام گیرد بطوری که موجب هتک حیثیت و آبروی افراد نشود و بررسی‌ها از محدوده موارد مذکور در قانون شوراها خارج نگردد و افشای هرگونه اطلاعات دریافت شده توسط اعضای هیات‌های اجرایی و یا هرشخص دیگر ممنوع است.

راستگو بیان داشت: تعداد ۲۱۱ نفر در سطح شهرستان ثبت نام کرده اند که بیشترین تعداد با ۱۳۱ نفر مربوط به شهر مرند است .

وی افزود: هدف برای ما برگزاری انتخاباتی باشکوه و قانونمند و سالم است و تشخیص  اصلی بر عهده مردم است و بی طرفی و رعایت مر قانون باید سرلوحه کار ما قرار گیرد .

DSC_0002 DSC_0006 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :