طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

سند بومی آسیب های اجتماعی مرند در دست تهیه است

ارسال شده : فروردین ۳۰, ۱۳۹۶ / ساعت : ۱۰:۵۹ ٫ق٫ظ
DSC_0009

راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ی شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر ، ارائه ی آموزش های لازم متناسب با گروه های سنی مختلف را مهمترین مؤلفه در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر دانست. راستگو گفت: لازم است اطلاع رسانی و آگاه سازی از عواقب جبران ناپذیر مصرف مواد مخدر به ویژه […]

628 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11125

راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ی شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر ، ارائه ی آموزش های لازم متناسب با گروه های سنی مختلف را مهمترین مؤلفه در پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر دانست.

راستگو گفت: لازم است اطلاع رسانی و آگاه سازی از عواقب جبران ناپذیر مصرف مواد مخدر به ویژه برای جوانان صورت گیرد و خانواده ها نیز بر رفتار فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند.

وی با تأکید بر اینکه همه‌ مردم باید با دقت و حساسیت جدی در راستای مبارزه با مواد مخدر ورود پیدا کنند گفت: امر مهم مبارزه با مواد مخدر را نمی شود تنها مختص به  یک دستگاه سپرد چرا همه نهادها و ادارات باید در این امر وارد شوند.

وی با اشاره به ظرفیت دانشگاه ها و آموزش و پرورش بیان داشت :ظرفیت مهم دانشگاه ها و آموزش و پرورش با توجه به نیروی انسانی و بسترهای مناسبی که در اختیار دارد ، می تواند در این خصوص بسیار تأثیرگذار واقع شود.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اظهار تاسف از  وجود مواد مخدر در سطح شهرستان بیان داشت: وجود  مواد مخدر در سطح شهرستان یک واقعیت است و نباید از این موضوع غافل شویم و باید مردم را از عواقب وجود آن آگاه کنیم .

وی با تاکید بر ادارات شهرستان گفت: هر کدام از دستگاه ها و ادارات ذیربط برنامه ها مرتبط با مبارزه با مواد مخدر در سال جاری را اعلام نمایند .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به محوریت دوم جلسه مبنی بر حل مشکلات و آسیب های اجتماعی عنوان داشت: برای حل مشکلات آسیب های اجتماعی راهکار های مناسب اتخاذ شود .

وی با بیان اینکه برای رفع مشکلات وجود سندی جامع و کامل لازم است عنوان داشت: تمام دستگاه ها از منظر خود سندی را برای رفع مشکلات و آسیب های اجتماعی تهیه و در قالب سند در اختیار قرار دهند تا برنامه ریزی برای اجرایی نمودن آن صورت گیرد .

وی تاکید کرد : سند مذکور با مطالعه ، تحقیق جامع و از ظرفیت اساتید و دانشگاه ها و سایر مراکز در تدوین آن استفاده شود .

DSC_0002

DSC_0007 DSC_0006

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :