طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : با تخلفات انتخاباتی به شدت برخورد خواهد شد

ارسال شده : اردیبهشت ۷, ۱۳۹۶ / ساعت : ۱۰:۴۲ ٫ق٫ظ
DSC_0046

فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه توجیهی داوطلبان شوراهای شهرستان مرند اظهار کرد: با تخلفات انتخاباتی به شدت برخورد خواهد شد و داوطلب و رئیس ستاد آن مسئول فعالیت های مربوط به ستاد داوطلب می باشد. علیار راستگو در خصوص نحوه تبلیغات داوطلبان شوراهای شهر گفت: طبق مصوبه کمیته تبلیغات شهرستان مرند، تمامی تبلیغات اعم […]

439 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11215

فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه توجیهی داوطلبان شوراهای شهرستان مرند اظهار کرد: با تخلفات انتخاباتی به شدت برخورد خواهد شد و داوطلب و رئیس ستاد آن مسئول فعالیت های مربوط به ستاد داوطلب می باشد.

علیار راستگو در خصوص نحوه تبلیغات داوطلبان شوراهای شهر گفت: طبق مصوبه کمیته تبلیغات شهرستان مرند، تمامی تبلیغات اعم از پوستر و بنر از سوی داوطلبان طراحی و توسط شهرداری مرند در  ۷۸نقطه از شهر نصب خواهد شد و فقط یک بنر توسط داوطلبین در مقابل ستاد قابل نصب است.

وی با بیان اینکه داوطلبین حق نصب بنر و پوستر در هیچ نقطه ای از شهر نیستند افزود: داوطلبانی که مایل به چاپ پوستر خود توسط شهرداری هستند تا ۱۵ اریبهشت ماه طرح پوستر خود را به شهرداری ها تحویل دهند.

راستگو در خصوص استفاده از القاب در طراحی پوسترها هشدار داد و گفت: هر کلمه و جمله ای که در پوسترهای تبلیغاتی شورا نوشته می شود باید دارای سند و مدرک باشد.

فرماندار مرند در خصوص اعلام لیست نهایی داوطلبان شوارها بیان کرد: در ۱۸ اردیبهشت ماه اسامی داوطلبان توسط فرمانداری مرند اعلام شده و از تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه تبلیغات به صورت آزاد آغاز می شود.

راستگو همچنین از اجرای انتخابات شوراها در شهر مرند به صورت الکترونیکی خبر داد و افزود: برای اولین بار در کشور این نوع روش اخذ رای اجرایی می شود که شهر مرند جزو شش شهر استان است که انتخابات شوراها در آن به صورت الکترونیکی  خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: به دلیل اینکه اخذ رای به صورت الکترونیکی برای اولین بار در سطح کشور و شهر انجام خواهد شد؛ بنابراین تمهیدات لازم برای اخذ رای به صورت دستی نیر برای مواقعی که این سیستم به مشکل فنی برخورد کند انجام شده است.

DSC_0006 DSC_0010 DSC_0021 DSC_0025 DSC_0036 DSC_0048 DSC_0049 DSC_0056 DSC_0057 DSC_0058 DSC_0060

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :