طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ستادهای تبلیغاتی کاندیداها، قوانین تبلیغات انتخابات را رعایت کنند

ارسال شده : می 1, 2017 / ساعت : 11:13 ق.ظ

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ویژه مرند؛ جلسه هماهنگی و توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری با حضور فرماندار و روسای ستاد انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در محل فرمانداری برگزار شد. فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان مرند در این جلسه خواستار رعایت قوانین و […]

614 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11310

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان ویژه مرند؛ جلسه هماهنگی و توجیهی مسئولین ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری با حضور فرماندار و روسای ستاد انتخاباتی نامزدهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان مرند در این جلسه خواستار رعایت قوانین و مقررات انتخابات، جهت تأمین نظم و ایجاد انضباط تبلیغاتی شد.

علیار راستگو  از انتخابات بعنوان امری مهم و خطیر در کشور یاد کرد و گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، همه امور کشور به آرا و پشتیبانی های مردم متکی می باشد و تمامی مسئولیت ها، از مقبولیت مردمی هم برخوردار است.

وی تصریح کرد: روسای ستاد نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فقط در محل ستادها می توانند  بنر نصب کنند و شهرداری مکان هایی را در سطح شهر به منظور تبلیغات نامزدها پیش بینی کرده است.

راستگو خاطر نشان کرد: هیچ یک از حامیان و طرفداران نامزدها حق پاره یا مخدوش کردن و آسیب به تبلیغات نامزدهای دیگر را ندارند و درصورت شناسایی با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

وی افزود: هرگونه الصاق اعلامیه، عکس، پوستر، بنر و پارچه های تبلیغاتی به غیر از محل ستاد های تبلیغاتی به طور کلی ممنوع است و مأمورین انتظامی در صورت مشاهده چنین مواردی باید نسبت به امحاءآنها اقدام نموده و متخلفین را جلب و به مقامات قضایی تحویل نمایند؛

معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تشکر از مسئولین ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: ستادهای تبلیغاتی کاندیداها، باید قوانین تبلیغات انتخابات را رعایت کنند؛ مسئولین ستادهای تبلیغاتی باید با سرلوحه قراردادن عمل به قانون، اخلاق مداری و با اصول و ضوابط قانونی کار خود را پیش برند.

نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان اینکه هر یک از نامزدها می توانند در شهرستان یک ستاد  اصلی داشته و مشخصات ستادهای فرعی بایستی به فرمانداری اعلام گردد .

DSC_0002 DSC_0003 DSC_0005 DSC_0006

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :