طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه ساماندهی امور جوانان/جوانان قشر سرنوشت ساز هر کشوری هستند

ارسال شده : می 1, 2017 / ساعت : 5:22 ب.ظ

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند جوانان را قشر سرنوشت ساز برای هر کشوری در تمامی زمینه ها عنوان کرد. اصغرپور در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان ویژه مرند گفت:جوانان ایران اسلامی از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نقش موثر در اعتلای جمهوری اسلامی داشته و دارند. وی افزود:جوانان هر کشوری نیروهای اصلی برای پیشبرد همان کشور […]

652 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11323

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند جوانان را قشر سرنوشت ساز برای هر کشوری در تمامی زمینه ها عنوان کرد.
اصغرپور در جلسه ساماندهی امور جوانان شهرستان ویژه مرند گفت:جوانان ایران اسلامی از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نقش موثر در اعتلای جمهوری اسلامی داشته و دارند.
وی افزود:جوانان هر کشوری نیروهای اصلی برای پیشبرد همان کشور محسوب میشوند که جوانان ایران اسلامی با روحیه انقلابی در اکثر زمینه ها در جهان در رده اول هستند.
اصغرپور گفت:به همان اندازه که باید در جهت پیشبرد اهداف جوانان در شهرستان توسط مسئولین ذیربط توجه شود به همان اندازه هم باید به وجود خطراتی در جهت تخریب فکری و روحی انان توسط دشمنان دقت شود.
وی گفت:مسئولین امر باید نسبت به شناسایی پتانسیل های جوانان اقدامات لازم را انجام دهند تا در طول سال های آینده شاهد افزایش بهره وری از جوانان در کشور باشیم تا در نتیجه شاهد پیشرفت کشور در تمامی زمینه ها باشیم.
اصغرپور افزود:مشکلات جوانان باید با اجرای جلسات و گفتمان های مختلف توسط دانشگاه ها ریشه یابی شده و پس از بررسی ،راه حل انجام گرفته و مشکلات حل شود.
معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه گفت:در پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بیشتر داوطلبان از قشر جوان هستند که این نشان از فراهم سازی نشاط اجتماعی توسط دولت در کشور و شهرستان است .

photo_2017-05-02_06-11-31 photo_2017-05-02_06-11-34 photo_2017-05-02_06-11-38 photo_2017-05-02_06-11-41

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :