طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معلمان جز تاثیر گذارترین قشر ها در سطح جامعه هستند

ارسال شده : اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۶ / ساعت : ۱۱:۱۴ ٫ق٫ظ
photo_2017-05-06_21-16-10

اصغر پور معاون فرماندار شهرستان مرند در مراسم تجلیل از معلمان که در محل تالار دبیرستان شاملو برگزار شد ضمن تبریک هفته معلم اظهار داشت: معلم قشری است که در طول تاریخ و جامعه تاثیرات شگرف آنرا در جوامع مختلف به عینه مشاهده شده است . وی گفت: معلمان در عرصه های مختلف از جمله […]

690 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11356

اصغر پور معاون فرماندار شهرستان مرند در مراسم تجلیل از معلمان که در محل تالار دبیرستان شاملو برگزار شد ضمن تبریک هفته معلم اظهار داشت: معلم قشری است که در طول تاریخ و جامعه تاثیرات شگرف آنرا در جوامع مختلف به عینه مشاهده شده است .

وی گفت: معلمان در عرصه های مختلف از جمله زمان قبل و بعد از انقلاب ،زمان جنگ ، و بسیاری از صحنه ها در کنار مسئولین و جز تاثیر گذار ترین قشر ها بوده و هستند .

اصغر پور با بیان اینکه معلمان مظهر امید در کشور هستند بیان داشت : زمانیکه نا امیدی و بیم در جامعه حاکم بوده توانسته اند با علم و بینش خود مشکلات را بر طرف و همدوش مسئولین باشند .

وی افزود: معلمان چراغ راه برای دانش آموزان هستند و برای حل مشکلات آنها قدم برداشته اند .

معاون فرماندار با اشاره به اینکه معلمی فقط شغل نیست عنوان داشت: معلمان در مجموع شمع محفل زندگی جامعه است ، بالخص در کشور ما هدف از معلمی تنها در شغل نیست بلکه خدماتی انجام می دهند که فراتر از شغل معلمی است .

وی ابراز داشت: در تمام جوانب جایگاه علم و دانش مشخص است و باید در جهت توسعه و پیشرفت کشور مسئولان بر مساله علم و دانش وقت بیشتری بگذارند .

معاون فرماندار گفت: معلمان موتور محرکی برای رشد جامعه هستند و هدایت و ارشاد انسانها و دانش آموزان در جهت رسانذن به کمال مطلوب را برعهده دارد .

وی با اشاره به اینکه تلاش معلم صرف تدریس نباشد افزود: تلاش معلم صرف تدریس نباید باشد بلکه باید در زمینه های اخلاقی ، اجتماعی ،فرهنگی هم تلاش کنند زیرا آموزش و پرورش به عنوان رکن اصلی علم و دانش و تربیت محسوب می گردد

عادل اصغرپور در ادامه سخنان خود با اشاره به در پیش بودن انتخابات گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شورا های اسلامی هر دو از اهمیت فراوانی برخوردار است و در آینده و سرنوشت کشور تاثیر بسزایی دارد .

وی با بیان اینکه نقش معلمان در تبیین میزان حساسیت انتخابات بر جامعه بیشتر است تاکید کرد : معلمان باید اهمیت و میزان حساسیت و احساس مسئولیت در برابر انتخابات را به دانش آموزان و جامعه انعکاس دهند .

وی گفت: معلمان جز تاثیر گذارترین قشر ها در سطح جامعه است .

photo_2017-05-06_21-16-07

photo_2017-05-06_21-16-24

photo_2017-05-06_21-16-16 photo_2017-05-06_21-16-20

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :