طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه كارگروه آب ، كشاورزي و منابع طبيعي شهرستان برگزار شد .

ارسال شده : اسفند ۳, ۱۳۹۳ / ساعت : ۶:۴۵ ٫ب٫ظ
1

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند، جلسه كارگروه آب و كشاورزي شهرستان به رياست اصغر پور معاون فرماندار و با حضور اعضاء محترم كارگروه و روساي بانكها در محل فرمانداري برگزار شد. اصغر پور اظهار داشت :محوری ترین موضوع بخش کشاورزی در حال حاضر تامین آب مورد نیاز برای کشاورزان […]

1836 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1148

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند، جلسه كارگروه آب و كشاورزي شهرستان به رياست اصغر پور معاون فرماندار و با حضور اعضاء محترم كارگروه و روساي بانكها در محل فرمانداري برگزار شد.

اصغر پور اظهار داشت :محوری ترین موضوع بخش کشاورزی در حال حاضر تامین آب مورد نیاز برای کشاورزان است  و با توجه به خشکسالی های متعدد و کاهش چشمگیر آب در مخازن و سفره های زیرزمینیاستفاده بهینه از آب موجود تنها راه تداوم کشاورزی است.

وی افزود : ارتقای بهره وری آب مهمترین موضوعی است که باید دنبال شود تا در سال زراعی پیش رو با مشکل مواجه نشویم.

اصغر پور به طرح دولت در زمینه اصلاح و ارتقای بهره روی آب کشاورزی اشاره کرد و اظهار داشت : اجرای طرح شیوه های نوین آبیاری در بخش کشاورزی نشانگر اهتمام جدی دولت تدبیر و امید به حوزه کشاورزی است و برای این طرح اعتبارات خوبی در نظر گرفته شده است.

معاون فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت:با توجه به خشكسالي هاي صورت گرفته و كاهش ذخاير آب در شهرستان و مشكلات موجود در بخش كشاورزي تنها راه تداوم و جبران كمبود آب استفاده بهينه از مصرف آب است.

وي گفت: مهار آبهاي روان و آبياري تحت فشار و يا قطره اي يكي از روشهاي استفاده درست از آب است و دولت در اين زمينه حمايتهاي را از كشاورزان انجام مي دهد .

ايشان در ادامه با اشاره به استمهال وامهاي كشاورزان شهرستان مرند افزودند: تمامی بانک ها اعم از دولتی و غيردولتی و موسسات مالی و صندوق های حمايتی که به بخش کشاورزی تسهيلاتی پرداخت کرده اند، موظف شدند بازپرداخت وام های اشخاص حقيقی و حقوقی غيردولتی که دچار خسارت خشکسالی يا سرمازدگی يا آفات و بيماری های همه گير و يا حوادث غيرمترقبه و يا آتش سوزی غيرعمدی شده باشند را به مدت يك الي سه سال امهال نمايند.

وي گفت: در راستاي كمك به اقشار آسيب پذير ليست وامهاي استمهال شده افراد تهيه شده و نحوه اجراي آن به استان ارسال و بعد از انجام مراحل جهت اعمال ابلاغ خواهد شد .

اصغر پور خاطر نشان شد : 5912 فقره پرونده بالغ بر 114 ميليارد ريال فقط در شهرستان شناسايي شده و جهت راستي آزمايي به استان ارسال خواهد شد .

در ادامه اين جلسه به بررسي مسائل و مشكلات موجود در بخش كشا ورزي پرداخته شد .

2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :