طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

عادل اصغر پور در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان : حمایت از اشتغال پایدار در اولویت برنامه های شهرستان قرار دارد

ارسال شده : اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۶ / ساعت : ۱۱:۳۸ ٫ق٫ظ
DSC_00048

عادل اصغر پور معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که در محل فرمانداری برگزار شد طی سخنانی با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی ، تولید – اشتغال توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: ضرورت دارد  ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در دستور کار و […]

656 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11508

عادل اصغر پور معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری که در محل فرمانداری برگزار شد طی سخنانی با اشاره به نامگذاری سال اقتصاد مقاومتی ، تولید – اشتغال توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت: ضرورت دارد  ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در دستور کار و جز اولویت های اساسی دستگاه های اجرایی و نهادهای ذیربط قرار گرفته و پیگیری گردد.

اصغر پور ادامه داد : کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید به عنوان کارگره تخصصی در این رابطه وظایف و مسولیت خطیری دارد که لازم است دستگاه های عضو کارگروه ضمن برنامه ریزی و تدوین برنامه عملی و هدفگذاری تعداد مشخصی شغل در شهرستان براساس تحلیلی که از وضعیت بازار کار و اشتغال انجام می دهند اقدام عملی معمول دارند .

معاون فرماندار شهرستان با اشاره به حمایت از اشتغال پایدار در شهرستان گفت: حمایت از اشتغال پایدار در اولویت برنامه های شهرستان قرار دارد و لازم است دانشگاه ها و مراکز فنی و حرفه ای براساس پتانسیل ها و شرایط حاکم بر جامعه و نیاز های آن جوانان شهرستان را مجهز به آموزشهای لازم و کارورزی نموده تا جذب بازار کار گردند .

وی افزود: کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید  شهرستان ضمن حضور در مراکز تولیدی و صنعتی و بررسی و حل مشکلات تولید کنندگان و معرفی واحد هایی که مشکل مالی و کمبود نقدینگی دارند به بانکها عملا از تولید کننده ها و کار آفرینان و سرمایه گذاری در شهرستان حمایت می نماید .

اصغر پور عنوان داشت: ضرورت توجه به ظرفیت های موجود شهرستان و نیز جذب حداکثری اعتبارات تخصیصی و بهره مندی حداکثری از توانمندی بخش خصوصی و کار آفرینان و سرمایه گذاران در کنار حمایت جدی بانکها می توانند در افزایش میزان اشتغال و پائین آوردن ضریب بیکاری موثر واقع شوند .

وی گفت: هر چند دولت در حوزه اشتغال روستایی اقدامات موثری انجام داده ولی ضرورت دارد  با توجه بیشتر به تقویت زیر ساختهای اشتغال روستایی و حمایت های اعتباری شاهد افزایش اشتغال در روستا ها و مهاجرت معکوس به روستا ها باشیم .

عادل اصغر پور تاکید کرد : لازم است دستگاه های ذیربط نسبت به جذب سریع اعتبارات سال ۹۵ و ارائه برنامه های عملی خود در معرفی کار آفرینان و پشتیبانها  در تامین اهداف اشتغالزایی دولت و تامین نیاز های جامعه هدف خود  گامهای موثری بردارند .

DSC_00048

۱۴۹۴۸۴۱۹۰۱۱۰۰ ۱۴۹۴۸۴۱۹۰۱۱۶۶ ۱۴۹۴۸۴۱۹۰۱۲۱۴ ۱۴۹۴۸۴۱۹۰۱۲۶۳

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :