- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار

Posted By admin On اسفند ۴, ۱۳۹۳ @ ۵:۳۳ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ویژه,اطلاعیه ها | No Comments

بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز ولادت  شیر زن دشت کربلا ، که به راستی  چون مفهوم نام شریفش ، زینتی برای پدر و شریکی در نهضت انسان ساز و رهایی بخش سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بود ، یادآور اوج رشادت و شجاعت  بانوی مسلمان و ولایی در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام ناب محمدی (ص) است.

آری ، آنگاه که زینب کبری (س) ، این تربیت یافته مکتب حضرت  امیر (ع) ، چون تکیه گاهی مطمئن و امانتداری بی مانند ، پرچم همیشه سرافراز اسلام را در محضر سید الساجدین (ع) به دوش کشید ، درس عفاف و  غیرت را  برای همه وجدان های آگاه ، به ویژه برای عاشقان و دل باختگان سیره علوی و نهضت حسینی به یادگار گذاشت.  

بی شک تعیین این روز فرخنده به عنوان روز پرستار، ادای احترام به پرستارانی است که مهربانی شان مرهمی برای بیماران و تلاش شان ، وسیله ای برای بازگشت مجدد نعمت بزرگ سلامتی به آنان است بهانه ای برای قدردانی مضاعف از همه مردان و زنانی است که در کسوت پرستاری عمر عزیز خویش را برای آسایش دیگران نثار می کنند.

اينجانب ضمن تبریک میلاد با سعادت الگوی صبر و عشق و ایثار، حضرت زینب سلام الله علیها به محضر تمامی پرستاران پر تلاش، بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های ارزنده این قشر شریف در شهرستان مرند، ابراز داشته، توفیق و ارتقاء روزافزون مقام و منزلت همه پرستاران زحمتکش را ازدرگاه خداوند متعال مسالت دارم.

 

تقي كرمي

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند

 


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=1166

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.