طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

ترمينال شهرستان در شان مردم نيست.

ارسال شده : اسفند ۶, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱۰:۳۱ ٫ق٫ظ
0

كرمي در پنجمين جلسه شوراي ترافيك شهرستان مرند ضمن تبريك ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار و مهندس اظهارداشت: اصلاح مهندسي ميادين سطح شهر كه علاوه بر زيبايي باعث كاهش چشمگير ترافيك و عدم اتلاف وقت مردم شد كه شهرداي و راهنمايي و رانندگي در اجرايي شدن اين طرحها متحمل زحمات زيادي شدند  كه […]

1110 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1187

كرمي در پنجمين جلسه شوراي ترافيك شهرستان مرند ضمن تبريك ميلاد حضرت زينب (س) و روز پرستار و مهندس اظهارداشت: اصلاح مهندسي ميادين سطح شهر كه علاوه بر زيبايي باعث كاهش چشمگير ترافيك و عدم اتلاف وقت مردم شد كه شهرداي و راهنمايي و رانندگي در اجرايي شدن اين طرحها متحمل زحمات زيادي شدند  كه جاي تشكر دارد .

معاون استاندار با اشاره به كمبود پل عابر گذر در سطح شهر گفت: طي سالهاي گذشته به تعداد شش پل عابر گذر خريداري شده ولي متاسفانه نصب نشده اند  و براي نصب آنها بايد اقدامات اساسي صورت گيرد .

وي گفت: ضرورت دارد دستگاه هاي ذيربط در نصب پل هاي عابر گذر پياده اقدام نموده و نصب اين پل ها در جهت حفظ ايمني شهروندان و تسهيل در تردد و روانسازي ترافيك موثر است.

معاون استاندار آذربايجان شرقي با اشاره به وجود اتاق كنترل ترافيك ،بر لزوم  راه ندازي اتاق كنترل ترافيك شهرستان تاكيد كرد .

وي گفت: اتاق كنترل ترافيك شهرستان در محل ساختمان قديم شهرداري احداث و تجهيز  و در اختيار راهنمايي و رانندگي و نيروي انتظامي است و كليه كنترلهاي مربوط به ترافيك و حمل و نقل صورت خواهد گرفت كه با راه اندازي اين مركز مشكلات ترافيك و حجم كار مامورين راهنمايي و رانندگي كمتر خواهد شد .

رئيس شوراي ترافيك شهرستان ادامه داد: نقاط حادثه خيز محور هاي اصلي شهرستان احصاء شود  تا مطالعه كارشناسي بر اين محور ها صورت گيرد .

فرماندار ويژه شهرستان مرند ابراز داشت : در بحث كنترل و نظارت بيشتر بر ترافيك شهري و تسهيل عبور و مرور بايد به گونه اي برنامه ريزي شود كه با ساماندهي و اجراي جامع برنامه ترافيكي بتوانيم در عبور و مرور بهتر حركات رضايت بخشي را انجام دهيم.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در ادامه با اشاره به وضعيت ترمينال شهرستان ابراز داشت: از خواسته هاي مهم مردم بحث ترمينال است و ترمينال فعلي شهرستان در شان و منزلت مردم بزرگوار نمي باشد و در اين راستا با تلاشهاي صورت گرفته  نقشه برداري و ساير مراحل آن آماده شده و ساختمان ترمينال جديد در دو طبقه به مساحت 20 هزار متر مربع آماه شروع عمليات عمراني مي باشد كه لازم است دستگاه هاي ذيربط عزم جدي داشته باشند .

در ادامه كرمي با اشاره به اهميت حمل و نقل در جامع گفت: بايد مسئولان ذيربط براي رانندگان انگيزه لازم را در جهت خدمت رساني بهتر به مردم فراهم كنند .

وي گفت: در جهت خارج كردن ناوگان فرسوده از چرخه حمل و نقل و نوسازي ناوگان از طرف استاندار محترم آذربايجان شرقي دكتر جبارزاده مجوز هاي لازم اخذ شده و مقرر شد از ماشينهاي ارس پلاك در ناوگان حمل و نقل درون شهري استفاده شود  كه در سال آينده عزم جدي براي نوسازي وجود دارد .

رئيس شوراي ترافيك شهرستان در ادامه با اشاره به آغاز سال جديد افزود : لگه گيري آسفالت و خط كشي خيابانها و مسير هاي پياده رو  بايد در دستور كار شهرداري قرار گيرد .

1

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :