طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

۳۶ میلیارد تومان کل اعتبارات شهرستان در سال ۱۳۹۶/ جهت گیری دولت توجه به مناطق کمتر توسعه یافته

ارسال شده : ژوئن 19, 2017 / ساعت : 6:19 ق.ظ

جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان مرند با حضور کارشناسان سازمان برنامه و بودجه ، مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان ،به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی تشکیل شد . علیار راستگو با اشاره به شرایط اقتصادی در آغاز به کار دولت تدبیر و امید و موفقیت های حاصل شده در این دوره علی رغم وجود شرایط بسیار سخت […]

663 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 11953

جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان مرند با حضور کارشناسان سازمان برنامه و بودجه ، مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان ،به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی تشکیل شد .

علیار راستگو با اشاره به شرایط اقتصادی در آغاز به کار دولت تدبیر و امید و موفقیت های حاصل شده در این دوره علی رغم وجود شرایط بسیار سخت گفت: در سال های اخیر بخصوص یکسال بعد از شروع به کار دولت شرایط اقتصادی بسیار سخت بود و روز به روز هم سخت تر می شد و شاید سال هایی که تجربه شد در هیچ برهه ای تجربه نشده بود.
وی افزود: علی رغم این فشارها و تنگناها، آمارها نشان گر پیشرفت چشمگیری بوده که ماحصل تلاش های این چند سال اخیر بوده و بسیار فراتر از انتظارات از شرایط اقتصادی بوده و این اتفاق مرهون یک سرمایه اجتماعی است و باید بابت این نعمت الهی خداوند را شاکر باشیم و انشاالله بابرنامه ریزی و تلاش مضاعف در دولت دوم تدبیر و امید شاهد شرایط بهتری باشیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به  اعتبارات شهرستان در سالجاری گفت:  شهرستان مرند رتبه سوم استانی در تخصیص اعتبارات را دارد .

وی با بیان اینکه مبلغ ۳۶ میلیارد تومان اعتبارات شهرستان است افزود:  اعتبارات شهرستان از محل تملک دارائیها مبلغ ۲۰ میلیارد تومان می باشد که نسبت به سال گذشته  ۱۰ درصد افزایش یافته است و از محل ماده ۱۸۰ مبلغ ۱۶ میلیارد تومان می باشد  که نسبت به سال گذشته ۵۰ درصد با افزایش اعتبار روبرو هستیم.

فرماندار ویژه شهرستان افزود: ۸۹ پروژه از محل تملک دارائیها و ۳۱ پروژه از محل ماده ۱۸۰ برای شهرستان در نظر گرفته شده است .

نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان داشت: پروژه های شهرستان با مدیران استانی هماهنگ شده و تمام پروژه ها مستمر هستند  و پروژه جدیدی به غیر از دو مورد نداریم که علت آن وجود پروژه های نیمه تمام در شهرستان است.

راستگو خاطر نشان شد : پروژه جدید فقط دو مورد در حوزه آموزش و پرورش داریم که یک مورد برای مناطق محروم و دیگری در یکی از روستا های شهرستان است .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مناطق محروم بیان داشت: جهت گیری دولت ، توجه ویژه به مناطق محروم  و کمتر توسعه یافته است .

علیار راستگو تاکید کرد : روسای محترم ادارات پیگیر اعتبارات تعریف شده برای دستگاه مربوطه خود باشند  و به جد پیگیر باشند تا این اعتبارات در خود شهرستان هزینه شود .

DSC_0027 DSC_0028 DSC_0030 DSC_0032

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :