طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه کارگروه امداد و نجات شهرستان برگزار شد

ارسال شده : ژوئن 24, 2017 / ساعت : 11:24 ق.ظ

جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات شهرستان به ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان مرند در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد . ذوالفقاری رئیس کارگروه تخصصی امداد و نجات شهرستان مرند با بیان اینکه شهرستان مرند کلکسیون حوادث می باشد اظهار داشت: در شهرستان مرند حوادثی چون سیل جاده ای، کوهستان، برف و کولاک و […]

712 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12076

جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات شهرستان به ریاست جمعیت هلال احمر شهرستان مرند در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد .

ذوالفقاری رئیس کارگروه تخصصی امداد و نجات شهرستان مرند با بیان اینکه شهرستان مرند کلکسیون حوادث می باشد اظهار داشت: در شهرستان مرند حوادثی چون سیل جاده ای، کوهستان، برف و کولاک و زلزله و…می باشد و باید اعضای کارگروه آمادگی بیشتری داشته باشند .

وی با تاکید بر آمادگی دستگاه های ذیربط جهت پاسخگویی به حوادث افزود: اعضای کارگروه بایستی آمادگی لازم را جهت پاسخگویی به حوادث و سوانح احتمالی را با چک نمودن دوره ای از تجهیزات خود و به روز نمودن و افزایش امکانات و تجهیزات امدادی داشته باشند .

ذوالفقار ی با اشاره به حمایت دولت تدبیر و امید ابراز داشت: در دولت تدبیر و امید  اولین انبار امدادی با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان افتتاح که در آن ۱۹قلم از ۲۲ قلم کالای امدادی استاندارد در آن دپو گردیده است.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به آمادگی برای احداث دومین انبار امدادی گفت: اقدامات لازم جهت احداث دومین انبار امدادی در کنار آن صورت گرفته است .

وی گفت: اعضای کارگروه با همکاری یکدیگر نسبت به تسطیح  و آماده سازی محل اسکان اضطراری اقدام نمایند  و محل پد بالگرد آماده و آسفالت سازی شود .

ذوالفقاری  رئیس کارگروه امداد و نجات شهرستان تاکید کرد : ادارات و ارگانهای امدادی تجهیزات و امکانات امدادی خود را آماده مقابله با هر نوع حوادث داشته باشند .

DSC_0003 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :