طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای اداری / میزان اشتغال زایی برای جوانان در راس فعالیت دستگاه های دولتی قرار گیرد.

ارسال شده : جولای 27, 2017 / ساعت : 6:10 ق.ظ

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده در سومین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه مسئله فرهنگ باید به مهمترین مسئله برای مسئولین در این شهرستان قرار گیرد گفت : در حال حاضر برخی مسایل و آسیب های اجتماعی در بین قشر جوان به دلیل عدم توجه مسئولین به فعالیت های فرهنگی در جامعه است […]

631 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12349

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده در سومین جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به اینکه مسئله فرهنگ باید به مهمترین مسئله برای مسئولین در این شهرستان قرار گیرد گفت : در حال حاضر برخی مسایل و آسیب های اجتماعی در بین قشر جوان به دلیل عدم توجه مسئولین به فعالیت های فرهنگی در جامعه است که باید انان نسبت به این امر بیشتر از گذشته توجه کنند.

وی با بیان اینکه در طول سال می بایست برنامه های فرهنگی متفاوت در جامعه برگزار شود گفت : یکی از راه های مقابله با فرهنگ خارجی و گسترش فرهنگ دینی اسلامی برگزاری برنامه های گوناگون فرهنگی در قالب برگزاری مسابقات و سایر فعالیت های هنری است که توسط مسئولین ذیربط باید انجام پذیرد.

امام جمعه شهر مرند در ادامه با اهمیت دانستن برگزاری نماز جمعه در شهرهای کشور افزود : در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه، مردم با شرکت گسترده علاوه بر نشان دادن اتحاد و یکدلی ،ائمه جمعه هر شهر با بیان مسایل و مشکلات هر شهر و نحوه حل انان ، آرامش در بین مردم را فراهم می سازند.

 

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه شورای اداری با تاکید بر لزوم اجرایی موضوع پدافند غیر عامل در ساخت و سازهای شهری گفت : در تمامی ساخت و سازهایی که توسط دستگاه های دولتی در قالب پروژه های دولتی ساخته می شوند ملزم به اجرای موضوع پدافند غیر عامل هستند که در غیر این صورت پایان کاربه پروزه های عدم رعایت این موضوع به هیچ دستگاه دولتی صادر نخواهد شد.

راستگو با بیان اینکه در سال جاری باید میزان اشتغال زایی برای جوانان در راس فعالیت دستگاه های دولتی قرار گیرد افزود : براساس سند تدبیر و توسعه شهرستان مرند در طی سال جاری مدیران ادارات با شناسایی ظرفیت های اشتغال در بخش های دولتی و غیر دولتی باید درصدد تحقق اشتغال جوانان شهرستان به صورت جدی اقدام کنند.

وی در ادامه گفت : با نزدیک شدن به هفته دولت آن دسته از پروژه هایی که کاملا آماده بهره برداری هستند افتتاح و آن دسته از پروژه هایی که بعد از کلنگ زنی آماده شروع عملیات  هستند کلنگ زنی خواهند شد.

راستگو با اشاره به اهمیت رویداد تبریز ۲۰۱۸ گفت : این رویداد تاریخی فرصت مناسبی برای شناساندن ظرفیت های و پتانسیل های گردشگری و آثار تاریخی شهرستان است که باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کرد.

photo_2017-07-27_06-38-14

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده در این جلسه با اشاره به اینکه مسئله فرهنگ باید به مهمترین مسئله برای مسئولین در این شهرستان قرار گیرد گفت : در حال حاضر برخی مسایل و آسیب های اجتماعی در بین قشر جوان به دلیل عدم توجه مسئولین به فعالیت های فرهنگی در جامعه است که باید انان نسبت به این امر بیشتر از گذشته توجه کنند.

وی با بیان اینکه در طول سال می بایست برنامه های فرهنگی متفاوت در جامعه برگزار شود گفت : یکی از راه های مقابله با فرهنگ خارجی و گسترش فرهنگ دینی اسلامی برگزاری برنامه های گوناگون فرهنگی در قالب برگزاری مسابقات و سایر فعالیت های هنری است که توسط مسئولین ذیربط باید انجام پذیرد.

امام جمعه شهر مرند در ادامه با اهمیت دانستن برگزاری نماز جمعه در شهرهای کشور افزود : در خطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه، مردم با شرکت گسترده علاوه بر نشان دادن اتحاد و یکدلی ،ائمه جمعه هر شهر با بیان مسایل و مشکلات هر شهر و نحوه حل آنان، آرامش در بین مردم را فراهم می سازند.

photo_2017-07-27_07-32-46

فرمانده سپاه ناحیه مرند در این جلسه با اشاره به برگزاری برنامه های متنوع در دهه کرامت در این شهرستان گفت : طبق اعلام کارگروه بررسی نحوه و میزان اجرای سپاه پاسداران استان در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی و هنری و کمک به محرمین در سطح استان ، سپاه ناحیه مرند در بین ۱۸ ناحیه در استان با برگزاری برنامه های متنوع در زمینه های کمک به محرومین ،برنامه های فرهنگی برای جوانان و محرومیت زدایی از مناطق محروم شهرستان به عنوان ناحیه برتر شناخته شد.

سرهنگ قهرمانزاده افزود : سپاه ناحیه مرند در سال جاری با شناسایی سه محله محروم این شهرستان با کمک دستگاه های دولتی درصدد محرومیت زدایی در این مناطق است.

photo_2017-07-27_06-37-59 photo_2017-07-27_06-38-03 photo_2017-07-27_06-38-06 photo_2017-07-27_06-38-10 photo_2017-07-27_06-37-54

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :