طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی از برگزاری مانور زیست محیطی در شهرستان مرند خبر داد

ارسال شده : آگوست 1, 2017 / ساعت : 3:13 ب.ظ

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه با اعلام آمادگی دستگاه های برگزاری این مانور گفت : تمامی هشت کارگروه قرارگاه پدافند غیر عامل شهرستان که عبارتند از کارگروه های رصد و پایش،آشکارسازی و تشخیص،آرام سازی فضای مورد حمله، بهداشت و پیگیری ،قرنطینه کردن افرادآلوده، سلامت محیط، رفع آلودگی منطقه و کارگروه […]

774 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12400

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه با اعلام آمادگی دستگاه های برگزاری این مانور گفت : تمامی هشت کارگروه قرارگاه پدافند غیر عامل شهرستان که عبارتند از کارگروه های رصد و پایش،آشکارسازی و تشخیص،آرام سازی فضای مورد حمله، بهداشت و پیگیری ،قرنطینه کردن افرادآلوده، سلامت محیط، رفع آلودگی منطقه و کارگروه بازتوانی و پاکسازی برای اجرای این مانور آمادگی لازم را دارند.

راستگو افزود : طبق سناریو از قبل طراحی شده ،این مانور با مسمومیت فرضی دانش آموزان یکی از مدارس شهرستان مرند آغاز شده و سپس از سوی فرماندار مرند به تمامی کارگروه ها اعلام وضعیت زرد یا همان اقدام در محل صادر خواهد شد.

فرماندار شهرستان مرند برگزاری چنین مانورهایی را لازم دانست و گفت : با برگزاری چنین مانورهایی نقاط ضعف و قوت هر دستگاه خدمات رسان مشخص و نسبت به تقویت آن اقدامات لازم انجام می شود.

سردار جهان سری هم در ادامه این جلسه پدافند غیر عامل شهرستان مرند با بیان اینکه اکنون دشمن از طریق حمله زیست محیطی درصدد حمله به کشور ایران است گفت :مانور زیست محیطی با هدف آمادگی نیروی های شهرستان مرند در مواجهه با حملات بیوتروریسم دشمن در مردادماه سال جاری در این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود : این مانور در قالب هشت کارگروه در شهرستان به فرماندهی فرماندار شهرستان مرند و به جانشینی سپاه ناحیه مرند با هدف صیانت از سرمایه های انسانی و با سناریو و طرح از قبل طراحی شده در یکی از مدارس این شهرستان انجام خواهد شد.

سردار جهان سری در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع پدافند غیرعامل زیست محیطی در جامعه گفت : یکی از اقدامات دشمنان کشور ایران نفوذ در صنایع غذایی و آلوده کردن سبد غذایی مردم است چرا که مردم هر کشور اصلی ترین سرمایه یک کشور محسوب می شوند که در صورت انجام این عمل می توانند به جامعه ضررهای بسیار زیادی وارد کنند که مسئولین باید هوشیار بوده و در مورد امنیت غذایی مردم جامعه دقیقتر عمل کنند.

DSC_0068 DSC_0069 DSC_0071 DSC_0074 DSC_0076

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :