طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اشتغال زایی یکهزار و ۹۰۴ نفر در شهرستان مرند

ارسال شده : مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ / ساعت : ۴:۰۹ ٫ب٫ظ
DSC_0008

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مرند با بیان اینکه میزان اشتغال پیش بینی شده در دستگاه های اجرایی  سال جاری برای شهرستان هشت هزار و ۵۳۳ نفر است، گفت: در پنج ماه اول سال جاری دستگاه‌های اجرایی در مجموع زمینه اشتغال برای یک […]

420 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12576

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان مرند با بیان اینکه میزان اشتغال پیش بینی شده در دستگاه های اجرایی  سال جاری برای شهرستان هشت هزار و ۵۳۳ نفر است، گفت: در پنج ماه اول سال جاری دستگاه‌های اجرایی در مجموع زمینه اشتغال برای یک هزار و ۹۰۴ را ایجاد کرده اند.
وی ادامه داد: میزان اشتغال تحقق یافته در ابتدای سال جاری با توجه به وجود مشکلات فراوان قابل قبول بوده و با تلاش و همکاری دستگاه‌های اجرایی می توانیم میزان اشتغال پیش بینی شده برای شهرستان را به صورت کامل محقق سازیم.
وی به توجه بیشتر دولت بر اشتغال زایی تاکید و اظهار کرد: در سال گذشته ۸۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از محل منابع داخلی در اختیار اشتغال شهرستان قرار گرفته بود.
وی بیان داشت: مبلغ ۷۹۰/۷ از اعتبارات منابع بانکی و مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از منابع داخلی کمیته امداد حضرت امام (ره) و مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان برای بهزیستی در جهت  اشتغال زایی از منابع بانکی در اختیار دستگاه های حمایتی قرا گرفته است .

وی با تاکید بر  همکاری بانکها در پرداخت به موقع وام عنوان داشت: بانکها وام افراد متقاضی را سریعتر پرداخت نمایند تا مبلغ اعتبار به سایر شهر ها انتقال داده نشود.

DSC_0007 DSC_0011 DSC_0013

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :