طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

دکتر شبستری در آیین افتتاح مدرسه دوازده کلاسه خیر ساز : حضور گسترده خیرین در تمامی زمینه ها نشان از اعتماد آنان به نظام جمهوری اسلامی ایران است

ارسال شده : شهریور ۲۸, ۱۳۹۶ / ساعت : ۷:۳۶ ٫ب٫ظ
DSC_0036

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، مدرسه خیر ساز دوازده کلاسه امام رضا (ع) با حضور دکتر شبستری سرپرست استانداری آذربایجان شرقی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، زرافشان معاون آموزش متوسط وزارت آموزش وپرورش ، مهندس پور مهدی معاون عمرانی استاندار، امام جمعه محترم شهرستان و […]

844 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12934

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، مدرسه خیر ساز دوازده کلاسه امام رضا (ع) با حضور دکتر شبستری سرپرست استانداری آذربایجان شرقی ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ، زرافشان معاون آموزش متوسط وزارت آموزش وپرورش ، مهندس پور مهدی معاون عمرانی استاندار، امام جمعه محترم شهرستان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت .

مجتمع عالی آموزشی خیر ساز ۱۲ کلاسه پسرانه امام رضا (ع) و دخترانه اعظم در سه طبقه با اعتبار ۳۵۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت دو هزار مترمربع توسط خیر مدرسه ساز حاجیه خانم اعظم حاج ملا عیسی در شهر مرند افتتاح شد.

دکتر شبستری سرپرست استانداری آذربایجان شرقی در آیین افتتاح این مدرسه با بیان اینکه خیرین همواره حامی و بازوان اصلی دولت در جهت اجرای طرح های آموزشی و بهداشتی بوده اند گفت : در ۹ دوره برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز در طول چهار سال گذشته در استان ۵۳۰ میلیارد تومان جهت نوسازی و تجهیز مدارس کل استان را این خیرین بزرگوار متعهد شده اند.

دکتر شبستری افزود : در طی چهار سال گذشته از سوی دولت ۲۶۰ میلیارد ریال جهت نوسازی و بازسازی مدارس استان هزینه شده است.

وی در ادامه گفت : حضور گسترده خیرین در تمامی زمینه ها نشان از اعتماد آنان به نظام جمهوری اسلامی ایران است که باید مسئولین قدر این اعتماد را دانسته و همواره یاور این خیرین باشند.

راستگو فرماندار شهرستان ویژه مرند، این شهرستان را به عنوان برترین شهرستان در جذب مشارکت های خیرین مدرسه ساز در سطح استان عنوان کرد.

راستگو افزود : در حال حاضر ۱۳۶ کلاس درس و ۱۷ مدرسه در سطح شهرستان مرند توسط خیرین مدرسه ساز در حال احداث و بازسازی است.

وی گفت : این مجتمع آموزشی پنجمین مدرسه خیر ساز است که در طول سال جاری توسط خیرین ساخته و به بهره برداری می رسد و تا پایان سال جاری نیز سه مدرسه دیگر توسط خیرین افتتاح خواهد شد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه افزود : در سطح شهرستان مرند ۱۴۲۸ کلاس درس دایر است که از این تعداد ۷۰۰ کلاس درس باید تخریب و نوسازی شوند که این امر با همت خیرین و دولت در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.

فرماندار شهرستان مرند با تشکر از خیرین مدرسه ساز در شهرستان مرند گفت : خانم اعظم حاج ملا عیسی در حال حاضر سه مدرسه دیگر در این شهرستان را تخریب و بازسازی می کند و همچنین تعهد به ساخت دو مرکز بهداشتی و درمانی را کرده اند .

DSC_0036

photo_2017-09-19_08-53-35

photo_2017-09-19_08-54-11

photo_2017-09-19_08-52-37

photo_2017-09-19_08-53-54

photo_2017-09-19_08-53-45

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :