طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

عادل اصغر پور معاون فرماندار در کارگاه آموزشی حمایتهای روانی- اجتماعی در بلایا و حوادث غیر مترقبه / باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا میزان خسارات و تلفات و آسیبهای روحی و روانی را کمتر کنیم

ارسال شده : سپتامبر 21, 2017 / ساعت : 7:17 ق.ظ

عادل اصغر پور  معاون فرماندار در کارگاه آموزشی حمایتهای روانی- اجتماعی در بلایا و حوادث غیر مترقبه که در محل خانه معلم برگزار شد اظهار داشت: برگزاری کارگاه های آموزشی یکی از ضرورتهای مدیریت بحران است که در جامعه ما بیش از پیش ضروری است . وی گفت: کشور ایران در کمربند حادثه خیز جهان […]

563 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12971

عادل اصغر پور  معاون فرماندار در کارگاه آموزشی حمایتهای روانی- اجتماعی در بلایا و حوادث غیر مترقبه که در محل خانه معلم برگزار شد اظهار داشت: برگزاری کارگاه های آموزشی یکی از ضرورتهای مدیریت بحران است که در جامعه ما بیش از پیش ضروری است .

وی گفت: کشور ایران در کمربند حادثه خیز جهان قرار گرفته و یکی از کشور های حادثه خیز در دنیا است و طبق بررسیهای صورت گرفته ایران بعد از چین ، هند و بنگلادش چهارمین کشور حادثه خیر در آسیا و دهمین کشور پر حادثه است .

وی افزود: بیشترین حوادث ثبت شده در کشور زلزله و سیل است که بخش قابل توجهی از کشور و مردم را درگیر  و یا تحت تاثیر قرار می دهد .

عادل اصغر پور بیان داشت: مطالعات نشان می دهد که در طول ۳۰ سال گذشته، هفت میلیون تلفات داشته ایم و نزدیک به یک میلیارد حادثه دیده و یا کسانی که به نوعی تحت تاثیر قرار گرفته اند  که این آمار نشان از توجه ویژه به این موضوع را دارد .

معاون فرماندار ویژه شهرستان تاکید کرد : باید تدابیر ویژه ای اندیشیده شود تا میزان خسارات و تلفات  حوادث غیر مترقبه را کمتر کنیم.

اصغر پور عنوان داشت: حوادث طبیعی را نمی توان از بین برد ولی می توان حجم خسارات و تلفات را کمتر کرد  و وقتی اثربخشی آن بیشتر می شود که بتوان آموزش های لازم را در جامعه ارائه دهیم .

وی افزود: در شرایط عادی نمی توان اهمیت بحران و آمادگی را درک کرد و بعد از بروز حادثه و اتفاق به حجم و اهمیت آن پی می بریم و باید اقداماتی انجام دهیم تا پیامد های حوادث را به حداقل ممکن کاهش دهیم .

عادل اصغر پور معاون فرماندار با اشاره به همیاری و همکاری مردم در زمان حادثه بیان داشت: دولت به تنهایی نمی تواند همه مشکلات را برطرف کند و در شرایط بحرانی و حادثه مردم هم خود باید در صحنه باشند و در جامعه به نوعی آرامش روانی ایجاد کنند .

وی گفت: سازمانهای مردم نهاد ، تشکلها باید در امر آموزش مردم وارد عمل شوند و مسئولین وظیفه دارند شرایط لازم را برای آموزش و افزایش سطح آگاهی مردم و آمادگی برای مقابله  و مدیریت حوادث را انجام دهند .

DSC_0007

DSC_0011

DSC_0015 DSC_0016

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :