طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه مناسب سازی و شورای ساماندهی سالمندان شهرستان برگزار شد

ارسال شده : شهریور ۳۰, ۱۳۹۶ / ساعت : ۷:۲۲ ٫ق٫ظ
DSC_0035

اصغر پور معاون فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به اهمیت دوران بازنشستگی افزود: بازنشستگی حادثه مهم در زندگی یک فرد است و باید از قبل برای این دوران برنامه ریزی انجام داد . وی افزود: دولت و ادارات نیز باید برای دوران بازنشستگی افراد برنامه داشته باشند  و مسائل بهداشتی درمانی  و رفاهی […]

487 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 12978

اصغر پور معاون فرماندار شهرستان در این جلسه با اشاره به اهمیت دوران بازنشستگی افزود: بازنشستگی حادثه مهم در زندگی یک فرد است و باید از قبل برای این دوران برنامه ریزی انجام داد .

وی افزود: دولت و ادارات نیز باید برای دوران بازنشستگی افراد برنامه داشته باشند  و مسائل بهداشتی درمانی  و رفاهی و معیشتی آنها را انجام دهند تا سالمندان و بازنشستگان بتوان همچنان در جامعه موثر باقی مانده و ایفای نقش کنند .

وی بیان داشت: جامعه سالمند و بازنشسته هر ساله رو به افزایش است و باید برنامه ریزی مدون همراه با حضور  و استفاده از آنها در جامعه و بهره مندی از پیشنهادات و نکته نظرات آنها صورت گیرد .

اصغر پور با اشاره به اهمیت دوران بازنشستگی بیان داشت: این دوران باید دورانی برای رشد و بالنگی افراد باشد تا نگاه آنها را به بعد از آن دوران تغییر داد .

در این جلسه همچنین آخرین اقدامات ستاد مناسب سازی شهرستان بررسی و میزان پیشرفت طرحهای مناسب سازی ادارات و شهرداری و نظارتهای لازم ارزیابی شد .

DSC_0029

DSC_0035 DSC_0031 DSC_0032

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :