طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

عملیات اجرایی مدول دوم فاضلاب شهر مرند آغاز می شود / تخصیص ۸۰ میلیارد ریال برای ساخت مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب

ارسال شده : مهر ۱۷, ۱۳۹۶ / ساعت : ۹:۲۴ ٫ق٫ظ
DSC_0020

طرح تصفیه خانه فاضلاب در سه مدول با جمعیت نهایی ۲۰۲۰۰۰ نفر قرار است اجرا گردد که مدول اول آن در سال ۱۳۷۵ و عملیات اجرایی مدول دوم فاضلاب شهر مرند با پیگیریهای معاون استاندار آذربایجان شرقی به زودی آغاز می شود . ظرفیت مدول اول ۱۵۰۰۰ متر مکعب بر روز و سیستم تصفیه پیشنهادی […]

529 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 13216

طرح تصفیه خانه فاضلاب در سه مدول با جمعیت نهایی ۲۰۲۰۰۰ نفر قرار است اجرا گردد که مدول اول آن در سال ۱۳۷۵ و عملیات اجرایی مدول دوم فاضلاب شهر مرند با پیگیریهای معاون استاندار آذربایجان شرقی به زودی آغاز می شود .

ظرفیت مدول اول ۱۵۰۰۰ متر مکعب بر روز و سیستم تصفیه پیشنهادی از نوع لجن فعال به روش هوادهی ممتد است. پساب تصفیه شده پس از گندزدائی به رودخانه تخلیه خواهد شد.

جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب با هدف سالم‌سازی محیط زیست شهری، افزایش سطح بهداشت عمومی، محیطی و منطقه‌ای، ممانعت از آلودگی آب‌های سطحی و زیرزمینی و محیط زیست از محل فاضلاب‌های شهری، استفاده از کود آلی استاندارد تولید شده در کشاورزی منطقه و تامین ظرفیت تصفیه و انتقال بخش عمده فاضلاب جمع‌آوری شده سطح شهر مرند از دیگر اهداف ایجاد مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب است.

اجرای عملیات مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب در مرحله انتخاب پیمانکار است که اعتبار لازم برای این طرح بزرگ ۸۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شده است .

مدول دوم فاضلاب شهر مرند یکی از پروژه های بزرگ و زیر ساختی در شهرستان است که با احداث آن بسیاری از مشکلات در زمینه دفع فاضلاب و تصفیه مناسب  برطرف می گردد .

 

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با مهندس ایمانلو  مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان خواستار تصریح در روند عملیات اجرایی مدول دوم فاضلاب شهر مرند شد .

وی تاکید کرد : احداث مدول دوم فاضلاب یکی از نیاز ها و ضروریات شهرستان  است.

DSC_0024 DSC_0020 DSC_0019

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :