طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شعار اصلي دولت تدبير و اميد شفافيت در رفتار و صداقت در گفتار و كردار است.

ارسال شده : مارس 8, 2015 / ساعت : 2:25 ب.ظ

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، عصر روز شنبه جلسه ساماندهي خيريه هاي شهرستان با حضور مديران خيريه ها به رياست معاون استاندار آذربايجان شرقي در محل سالن كنفرانس فرمانداري برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در اين جلسه ضمن تشكر از زحمات سازمانهاي مردم […]

983 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1360

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، عصر روز شنبه جلسه ساماندهي خيريه هاي شهرستان با حضور مديران خيريه ها به رياست معاون استاندار آذربايجان شرقي در محل سالن كنفرانس فرمانداري برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در اين جلسه ضمن تشكر از زحمات سازمانهاي مردم نهاد گفت :سازمان هاي مردم نهاد در راستاي اقدامات نوع دوستي و خير خواهانه خود فعاليت مي كنند و خدمات چشمگيري را ارائه كرده اند .

كرمي گفت: در اين زمينه فرمانداري شهرستان در راستاي بستر سازي مناسب وحمايت معنوي و تسهيل روند اداري و قانوني جهت صدور پروانه فعاليت سمن هاي متقاضي و راه اندازي سازمانهاي مردم نهاد غير فعال تلاش چشمگيري داشته وخواهد داشت.

وي در ادامه با اشاره به آغاز جشن نيكو كاري گفت: با توجه به ايام فاطميه و شور و شوق مردم به اين ايام و آغاز جشن نيكو كاري مردم خير شهرستان استقبال خوبي از اين جشن در راستاي كمك به افراد نيازمند داشته اند .

در ادامه كرمي با اشاره به جهت گيري دولت تدبير و اميد در راستاي حمايت از سمن ها افزود :جايگاه واقعي سمن ها در دولت تدبير و اميد واقعي تر ديده مي شود چرا كه از دل مردم به وجود آمده و به مشكلات بهتر رسيدگي دارند .

معاون استاندار آذربايجان شرقي با تاكيد بر تصميم سازي و تصميم گيري شفاف سازمان هاي خيريه افزود : تصميم گيري شفاف و ارائه گزارش عملكرد و انتشار آن در سطح جامعه و اطلاع رساني مردم از در آمدها و هزينه هاي خيريه علاوه بر اعتماد سازي در جامعه موجب دلگرمي مردم به اين خيريه ها مي شود .

وي گفت: خيريه ها بايد در بين مردم اعتماد سازي انجام دهند و وجود حسابرس در سمن ها در حقيقت به عنوان پشتوانه حمايت و دفاع از عملكرد آنهاست .

فرماندار ويژه شهرستان با تاكيد بر هماهنگي بيشتر در سمن ها افزود : اين سمن ها هر چه سازمان يافته تر و آرماني تر عمل كنند موفق خواهند بود و وجود هماهنگي بيشتر در بين اين سازمانها در پيشبرد اهداف و برنامه هاي آنها موثر تر خواهد بود .

كرمي ادامه داد : همواره اين سازمان ها براي تعالي و پيشرفت جامعه بكوشند و با داشتن علم و دانش مربوط نيازها را شناسايي و براي رفع آنها تلاش كنند .

وي همدلي و هماهنگي تمامي سمن ها را براي رسيدن به اهداف والاي جامعه مورد تاكيد قرار داد.

كرمي با بيان اينكه شعار دولت شفافيت در رفتار و صداقت در گفتارو كردار است و انتظارمي رود تمامي نهادهاي اجرايي و همچنين سازمانهاي مردم نهاد نيز در تحقق اين شعار گام بردارند .

1

2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :