- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

با پیگیری های دکتر جبارزاده استاندار آذربایجان شرقی آزاد راه تبریز -مرند -بازرگان به تصویب رسید .

Posted By admin On اسفند ۲۰, ۱۳۹۳ @ ۶:۵۹ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ویژه,اطلاعیه ها | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند آخرین جلسه شورای اداری شهرستان مرند در سال جاری با حضور مدیران ادارات شهرستان به ریاست تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در محل فرمانداری برگزار شد .

تقی کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به 22 اسفند روز ملی شهدا گفت: کارگزاران نظام به برکت خون شهدا به این سمت انتصاب شده اند  و به برکت خون شهدا کشور در آرامش است.

وی در ادامه با اشاره  به زحمات مدیران روسای ادارت اظهار داشت : از تک تک مسئولین عزیز شهرستان ویژه مرند به خاطر اینکه ما را از ابتدای سال تا کنون همراهی کردند تقدیر و تشکر میکنیم .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با تقدیر و تشکر ار رسانه ها در انعکاس اخبار شهرستان گفت : تاثیرگذاری رسانه ها در افکار عمومی غیر قابل انکار است ولی انتظار همگان از پل های ارتباطی، انعکاس خدمات مسوولان نظام به مردم و انتقال انتظارات مردم به مسوولان است.

وی در ادامه با اشاره به کسب مجوز استفاده از تاکسی های ارس پلاک در شهرستان مرند گفت: برای خارج کردن ناوگان فرسوده از چرخه حمل و نقل و نوسازی ناوگان از طرف استاندار آذربایجان‌شرقی مجوزهای لازم اخذ شده و مقرر شد از ماشین‌های ارس پلاک در ناوگان حمل و نقل درون شهری استفاده شود که در سال آینده عزم جدی برای نوسازی وجود دارد.

فرماندار ویژه شهرستان مرند با تاکید بر اینکه دولت با تورم مبارزه می کند تاکید کرد : کاهش تورم به معنای پایین آمدن قیمت ها نیست اما دولت با عزم جدی و راسخ مصمم به کاهش تورم در کشور است .

وی گفت:دولت تدبیر و امید از زمان هدایت کشور  به توفیقات بی بدیلی دست یافته است که از جمله آنها کاهش تورم از 48 درصد به زیر 15 درصد است.

کرمی عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت را مطلوب ارزیابی کرد و گفت : شاهکار عظیم دولت تدبیر و امید در عرصه سلامت با صدور بیش از 8 میلیون دفترچه سلامت که  برگ زرینی در کارنامه دولت  است .

فرماندار ویژه شهرستان افزود : افراد منتقد دولت تدبیر و امید اذعان کرده اند که دولت در حوزه سلامت گامهای اساسی برداشته است که افتخاری بر دولت است.

وی در ادامه با اشاره به نگاه ویژه دولت به بخش سلامت گفت: افزاریش 8 دستگاه  در بخش دیالیز شهرستان  از 12 تخت به 20 تخت به همراه دستگاه جدید و همچنین اختصاص مبلغ  بالای 30 میلیارد ریال  به حوزه سلامت  شهرستان که نشان از توجه دولت به این بخش مهم و حیاتی است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به عملکرد دولت در سیاست خارجی نیز یادآور شد :  همانطور که می دانیم تمامی کشور های منطقه متاسفانه در تلاطم هستند اما جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهدا و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبیری در امنیت و آرامش کامل به سر می برد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند در ادامه افزود : در واپیسن روزهای سال ۱۳۹۳ بر اساس مصوبه هیات دولت به وزارت راه و شهرسازی اجازه داده شد ، برای اجرای پروژه احداث آزاد راه تبریز – مرند – بازرگان شامل طراحی، مطالعات، احداث و تاسیسات جانبی خاص و نگهداری و بهره برداری از آن نسبت به امضا قرارداد مشارکت با شرکت احداث، نگهداری و بهره برداری آزاد راه یاد شده که با رعایت ضوابط و مقررات زیست محیطی اقدام کند. که در این خصوص از تلاش ها و پیگیری های ویژه و مستمر شخص جناب آقای دکتر اسماعیل جبارزاده  استاندار محترم آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر می کنیم .

وی تاکید کرد : مدیران ادارات برای استقبال از میهمانان نوروزی خود را از همه جوانب آماده کنند و در استقبال از مسافران بهتر از سالهای گذشته عمل کنند .

 

1 [1] 2 [2] 3 [3] 4 [4]

 


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=1379

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/03/11.gif

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/03/21.gif

[3] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/03/31.gif

[4] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2015/03/41.gif

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.