طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

در راستای حمایت از کشاورزان آسیب دیده از حوادث طبیعی و غیر مترقبه تمام بانکهایی که به حوزه کشاورزی وام داده اند مکلف به امهال وام خسارت دیدگان هستند

ارسال شده : دی ۵, ۱۳۹۶ / ساعت : ۹:۱۹ ٫ق٫ظ
images

عادل اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند  در جلسه استمهال وامهای کشاورزی بیان داشت: وضعیت اقلیمی کشور و آب و هوایی منطقه باعث بروز خساراتی در حوزه کشاورزی می شود . وی گفت: بخش قابل توجهی از جمعیت شهرستان در حوزه کشاورزی فعالیت دارند و معیشت آنها در صورت خسارت در خطر می باشد  […]

189 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 13911

عادل اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان مرند  در جلسه استمهال وامهای کشاورزی بیان داشت: وضعیت اقلیمی کشور و آب و هوایی منطقه باعث بروز خساراتی در حوزه کشاورزی می شود .

وی گفت: بخش قابل توجهی از جمعیت شهرستان در حوزه کشاورزی فعالیت دارند و معیشت آنها در صورت خسارت در خطر می باشد  که دولت تدبیر و امید در سالهای اخیر با تصویب و اجرای امهال وامهای خسارت دیدگان توانسته بخشی از مشکلات کشاورزان که در برابر بلایای طبیعی خسارت می بینند را کم و برطرف کند .

اصغر پور خاطر نشان شد : کشاورزان قشر مولد و  در عین حال آسیب پذیر جامعه هستند و باید در حد توان از این قشر زحمتکش حمایت شود .

وی گفت: لازم است بانکها لیست خسارت دیدگان را تهیه و در اولین فرصت به کارگروه شهرستان ارائه کند تا پس از بررسی و تصویب دستور  پرداخت صادر شود .

معاون فرماندار مرند با اشاره به لزوم اطلاع رسانی دقیق برای افراد خسارت دیده تاکید کرد :باید از طریق جهاد کشاورزی ، دهیاریها نظان صنفی کشاورزی ، بخشداری ها اطلاع رسانی دقیق صورت گیرد تا مشمولین طرح به نحو احسن از این مزایا برخوردار شوند .

وی با تاکید بر همکاری و تعامل بانکهای عامل با این طرح اظهار داشت: بانکهای عامل تعامل و همکاری خود را با جهاد کشاورزی افزایش دهند  و بانکهای دولتی و خصوصی که مشمول این طرح هستند  باید نسبت به پرداخت اقدام نمایند .

اصغر پور بیان داشت: حوادث ناشی از خشکسالی ، سرمازدگی ، آفات کشاورزی ،سیل و حوادث غیر مترقبه مثل آتش سوزی غیر عمد در شمول این طرح می باشند  که امید است با امهال وامهای خسارت دیدگان و بخشودگی جرایم تاخیر آنها حمایت خوبی از فعالیت کشاورزی صورت گیرد .

DSC_0002 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :