طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه: بیش از ۷۰۰ کلاس درس در سطح شهرستان باید تخریب و مورد نوسازی قرار گیرد / حفظ وحدت و انسجام داخلی باید در جهت توسعه کشور باشد

ارسال شده : دی ۲۹, ۱۳۹۶ / ساعت : ۲:۲۲ ٫ب٫ظ
۴۳۸۷۱۵۵۵۷_۱۵۱۹۷۹

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه با اشاره به هفته شورای آموزش و پرورش بیان داشت:  شورای آموزش و پرورش در سال ۱۳۷۲ مورد تصویب مجلس قرار گرفته که هدف اصلی آن تحقق مشارکت و نظارت مردم بر امر آموزش و پرورش است . وی بیان […]

280 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 14093

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه با اشاره به هفته شورای آموزش و پرورش بیان داشت:  شورای آموزش و پرورش در سال ۱۳۷۲ مورد تصویب مجلس قرار گرفته که هدف اصلی آن تحقق مشارکت و نظارت مردم بر امر آموزش و پرورش است .

وی بیان داشت:مشارکت و نظارت مردم در آموزش و پرورش و نظارت بر کارها و عملکرد در تحقق این قانون و برنامه ها از جمله فعالیتهای اجرایی آموزش و پرورش است .

راستگو با تشریح هدف آموزش و پرورش گفت: اعضایی که در شورای آموزش و پرورش هستند انتخابی و انتصابی هستند  که این شورا در کل ۲۲ وظیفه بر عهده دارد که از جمله آن توزیع اعتبارات آموزشی و پژوهشی تخصیص یافته بین مدارس است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش شورای شهر در تعامل با شورای آموزش و پرورش عنوان داشت: مهمترین وظیفه شورا مربوط به شورای شهر است که باید یک الی پنج درصد از عوارض فروش و صدور پروانه و تفکیک زمین را به آموزش و پرورش پرداخت نماید .

وی با اشاره به عملکرد مطلوب آموزش و پرورش شهرستان اذعان داشت: توانسته ایم رتبه های کشوری و استانی در زمینه های علمی ، کنکور و جذب خیرین مدرسه ساز کسب کنیم ولی این کافی نیست و باید بیشتر تلاش شود .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به جذب خیرین و اقدامات صورت گرفته بیان داشت: خیرین در امر مدرسه سازی بزرگترین کمک را در شهرستان برای آموزش و پرورش انجام داده اند ولی  علارغم این بیش از ۷۰۰ کلاس درس در سطح شهرستان باید تخریب و مورد نوسازی قرار گیرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به حفظ وحدت و انسجام داخلی تصریح کرد : حفظ وحدت و انسجام داخلی در جهت اشتراکات موجود و توسعه کشور باید  باشد  و همه گروهها و جناحها زیر یک پرچم و قانون هستیم و از اختلافات باید دوری کنیم .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به در پیش بودن ایام مبارک دهه فجر اظهار د اشت:دهه فجر متعلق به همه مردم است و مربوط به یک گروه و جناح خاصی نیست .

وی با تاکید بر حضور مردم در مراسمات دهه فجر افزود: حضور پر شور مردم در مراسمات دهه فجر باعث دلگرمی و حفظ وحدت بیشتر است و مردم در کنار مسئولین و مسئولین در کنار مردم می توانند برای توسعه کشور بهتر تلاش کنند .

وی با اشاره به توطئه های دشمنان برای نظام و انقلاب افزود: دشمنان این انقلاب و نظام بر علیه ما فعالیت می کنند  و وحدت و انسجام  داخلی  رکن اصلی شکست دشمنان است.

۴۳۸۳۱۷۷۱۲_۲۳۷۴۶۳ ۴۳۸۷۱۵۵۵۷_۱۵۱۹۷۹ ۴۴۵۲۱۸۸۰۰_۶۹۱۸۴ ۴۴۵۳۱۱۸۸۱_۵۹۳۸۵ ۴۴۵۵۱۷۶۲۳_۶۰۳۸۰

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :