طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مسائل اجتماعی و فرهنگی باید در راس همه برنامه ریزی ها قرار گیرد.

ارسال شده : اسفند ۲۴, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱۰:۰۵ ٫ق٫ظ
232-150x150

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، عصر روز شنبه کارگروه فرهنگی ، اجتماعی شهرستان با حضور اعضا کارگروه به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد . کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: وضعیت حجاب در شهرستان مرند مناسب است و مردم خود پایبند  […]

658 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1442

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، عصر روز شنبه کارگروه فرهنگی ، اجتماعی شهرستان با حضور اعضا کارگروه به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد .

کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: وضعیت حجاب در شهرستان مرند مناسب است و مردم خود پایبند  اصول حجاب و عفاف هستند .

وی گفت: رعایت حجاب و عفاف باید در جامعه به یک باور و اعتقاد قلبی تبدیل شود و رعایت حجاب و عفاف از سوی زنان برای حفظ حریم خانواده انکارناپذیر است .

ایشان افزودند : وضعیت حجاب و عفاف در شهرستان در قیاس با سایر شهر ها قابل مقایسه نیست و در کل وضعیت مناسبی دارد .

وی با اشاره به وضعیت آمار ازدواج و افزایش طلاق در سنین پایین و ازدواج های زود هنگام را هشدارجدی برای مسئولین و خانواده ها دانست و گفت  :در کاهش آسیب های فرهنگی و اجتماعی تنها با حجاب و عفاف و برخورد و تهدید نمی توان این مشکل حل شود برنامه ریزی براساس اطلاعات ذقیق با نهادینه کردن و تبدیل به اعتقاد باور های دینی  در جامعه و خانواده ها مخصوصا جوانان و نوجوانان در مراکز آموزشی تاکید کرد.

فرماندار ویژه مرند اظهار داشت : تدوین سند کنترل و کاهش آسیب‌‌های اجتماعی در شهرستان به منظور پیشگیری از مواد مخدر، طلاق و… در شهرستان ضروری است و از این رو دستگاه های اجرایی نقطه نظرات خود را با رویکرد علمی و بومی با در نظر گرفتن نقاط قوت و ضعف ارائه نمایند تا در راستای عملیاتی کردن برخی از آسیب های اجتماعی پر دامنهدر شهرستان به صورت راهبردی  در سال ۹۴ باشیم.

رئیس کارگروه تخصصی اجتماعی و فرهنگی شهرستان مرند  با اشاره به اینکه درسند کنترل آسیب های اجتماعی استان مطالعات لازم انجام شده که با اجرایی شدن این سند، گام نخست درزمینه کاهش پدیده طلاق برداشته می شود.افزود : همت  و عزم ملی برای کسب آگاهی ها ی لازم در مورد عواقب ناگوار ازداوج در سنین پایین و بالا نیاز مند ورود اساتید دانشگاهی برای بررسی این معضلات آ سیب‌های  فرهنگی و اجتماعی  لازم وضروری است.

فرماندار ویژه شهرستان در ادامه با بیان اینکه مسائل فرهنگی و اجتماعی در راس همه برنامه های قرار گیرد افزود : امروز مسائل اجتماعی و فرهنگی در راس همه برنامه ریزی ها باید قرار گیرد و مدیران دستگاه های ذیربط باید نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه ای داشته باشند .

وی گفت: محور برنامه ریزی کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان در سال آینده باید بر روی مشکلات و معضلات فرهنگی و اجتماعی اساسی شهرستان باشد .

کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی یادآور شد : مسائل و مشکلات فرهنگی و اجتماعی شهرستان را باید به عنوان یک رسالت جمعی ببینیم و هر یک از ما ه سهم خود در رفع مسائل و مشکلات قدم برداریم.

2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :