طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

دومین جلسه کمیته پیشگیری فرهنگی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد

ارسال شده : بهمن ۳۰, ۱۳۹۶ / ساعت : ۱۲:۱۵ ٫ب٫ظ
DSC_0019

عادل اصغر پور معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کمیته پیشگیری فرهنگی مبارزه با مواد مخدر ضمن گرامیداشت قیام ۲۹ بهمن تبریز گفت: قیام ۲۹ بهمن تبریز شروع مهمی برای حوادث انقلاب  و پیروزی آن بوده است . اصغر پور ادامه داد : اعتیاد بزرگترین تهدید جامعه بشری است که علیرغم اقدامات و تدابیر […]

417 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 14555

عادل اصغر پور معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کمیته پیشگیری فرهنگی مبارزه با مواد مخدر ضمن گرامیداشت قیام ۲۹ بهمن تبریز گفت: قیام ۲۹ بهمن تبریز شروع مهمی برای حوادث انقلاب  و پیروزی آن بوده است .

اصغر پور ادامه داد : اعتیاد بزرگترین تهدید جامعه بشری است که علیرغم اقدامات و تدابیر صورت گرفته متاسفانه شاهد پائین آمدن سن مصرف هستیم و لازم است دستگاه های مسئول و متولی اقدامات جدی تری را به عمل آورند  و علت اصلی تداوم قاچاق و تلاش برای شیوع اعتیاد ، سود سرشار قاچاق مواد و توطئه های استکبار بر علیه کشور مان می باشد .

اصغر پور با اشاره به آمار کشفیات مواد مخدر در سال گذشته گفت: در سال گذشته در کشور بیش از ۶۰۰ تن کشف مواد مخدر داشته ایم که نشان از مبارزه جدی دولت با این پدیده شوم  داشته و در این زمینه مردم و گروه ها و تشکل ها باید همراهی بیشتری با دولت داشته باشند .

وی گفت: ضروری است که با مردمی و اجتماعی کردن پیشگیری از شیوع اعتیاد  متولیان آگاه سازی خانواده و گروه های اجتماعی و مربیان و.. بر اعمال شیوه های نظارت و کنترل منطقی و عملی بر روابط و رفتار های جوانان و نوجوانان را آموزش دهند .

اصغر پور ضمن موثر خواندن اقدامات پیشگری از اعتیاد و آگاه سازی خانواده و قشر های مختلف اجتماعی از زیانها و تبعات سو و ادامه دار و آسیبهای سنگین اعتیاد و از برگزار کنندگان و فعلان این امر بر تداوم و لزوم ارائه الگو های مناسب تاکید کرد .

وی ادامه داد : دستگاه های موثر در امر اطلاع رسانی و آگاهی دهی از این پدیده شوم می تواند در زمینه پیشگیری موثر واقع شود .

عادل اصغر پور با اشاره به سیاست کلی نظام و برنامه ششم توسعه کشور در زمینه مبارزه با مواد مخدر بیان داشت: کاهش ۲۵ درصدی میزان آلودگی جامعه هدف به مواد خواسته شده لذا  دستگاه های مسئول وظیفه مهمتری در قبال این برنامه دارند و همراهی مردم در موفقیت و دستیابی به هدف تعیین شده مورد نیاز است.

DSC_0008 DSC_0010 DSC_0012 DSC_0014 DSC_0016 DSC_0017 DSC_0019 DSC_0020

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :