طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اصغر پور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مرند در جلسه ساماندهی امور جوانان: دوران جوانی سر آغاز استحکام و آغاز استعداد و شخصیت هر فرد است

ارسال شده : اسفند ۱۵, ۱۳۹۶ / ساعت : ۷:۵۳ ٫ق٫ظ
photo_2018-03-05_00-38-56

اصغر پور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مرند در جلسه ساماندهی امور جوانان ضمن تقدیر از اقدامات و برنامه های اداره ورزش و جوانان گفت: امید است برنامه های ابلاغی از سوی ورزش و جوانان در راستای خدمت بیشتر و لحاظ نمودن نیاز جوانان باشد از نقش مثبت آنها بیشتر استفاده شود . وی بیان داشت […]

464 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 14677

اصغر پور سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان مرند در جلسه ساماندهی امور جوانان ضمن تقدیر از اقدامات و برنامه های اداره ورزش و جوانان گفت: امید است برنامه های ابلاغی از سوی ورزش و جوانان در راستای خدمت بیشتر و لحاظ نمودن نیاز جوانان باشد از نقش مثبت آنها بیشتر استفاده شود .

وی بیان داشت : دوران جوانی سر آغاز استحکام و آغاز استعداد و شخصیت هر فرد است که نشان از سمت و سوی او به طرف آینده است که باید بیشتر توجه شود تا آینده ای امید بخش رقم بزند .

وی افزود : یکی از ویژگیهای جمعیت کشور ، جوان  و مولد بودن آن است که خوشبختانه در طی سالهای اخیر به سمت تحصیلات عالیه حرکت می کنند و نشان دهنده پیشرفت بهتر از قبل جوانان است و باید در حوزه های مختلف از جمله فرهنگی ، اجتماعی برنامه ریزی شود .

وی عنوان داشت: باید همه مسئولان برای آینده بهتر جوانان برنامه ریزی کنند و نباید از موضوع جوانان غافل شویم که این جوانان انرژی مثبت برای جامعه هستند .

اصغر پور گفت: نسل جوان امروز افراد کار آمد  جامعه هستند و در کشور های توسعه یافته به قشر جوان بیشتر توجه می شود و توسعه کشور های پیشرفته از ظرفیت و پتانسیل قشر جوان استفاده می کنند و باید به نیاز ها و خواسته های آنها توجه شود .

وی ادامه داد :آموزش جوانان جز اولویت برنامه ها است و باید بهتر و بیشتر توجه شود .

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان عنوان داشت: نیاز های اصلی و اساسی در حوزه روان شناسی برای بهره مندی بیشتر از اوقات فراغت باید برنامه ریزی گردد و در بیشتر امور باید از مشارکت و حضور جوانان بهره مند شد .

اصغرپور تاکید کرد : در زمان حال کشور باید پست های مدیریتی را بیشتر به جوانان بسپاریم و از علم و دانش نسل جدید استفاده کنیم .

وی افزود: اگر فاصله نسل ها در کشور به وجود آید مشکلات زیادی را شاهد خواهیم بود  و هر چه به مسائل و مشکلات جوانان بیشتر توجه شود  نقش و جایگاه خاصی برای آنها در نظر گرفته  شود مشکلات جوانان در کشور کاهش خواهد یافت.

عادل اصغر پور با اشاره به برنامه های اوقات فراغت جوانان گفت: برنامه های مختلفی در مورد اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته شده است که باید با یک برنامه ریزی مناسب اوقات آنها پر گردد .

اصغر پور ادامه داد : برنامه های اوقات فراغت که برگزار شده و یا خواهد شد  صرفا برای پر کردن وقت آنها نیست بلکه باید مهارت های زندگی ، سبک زندگی اسلامی ، فعالیت های ورزشی ، دینی و قرآنی و .. که نیاز جامعه امروز است پرورش یابد .

DSC_0010

در ابتدای این جلسه یحیوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان طی گزارشی از عملکرد حوزه جوانان بیان داشت: یکی از وظایف امور ورزش و جوانان در حوزه مشارکت اجتماعی و تشکیل سازمانهای مردم نهاد  در سال ۹۶ مجوز فاعلیت ۳ سازمان مردم نهاد  از سوی وزرا اداره ورزش و جوانان بوده که تعداد سازمانهای مردم نهاد  دارای مجوز در شهرستان به تعداد  ۵ سازمان می باشد .

وی با اشاره به برنامه های پیشنهادی در حوزه فراغت برای سال ۹۷ بیان داشت: مشخص کردن اولویت های برنامه های اوقات فراغت شهرستان ، برنامه ریزی برای تدوین سند جامع فراغت شهرستان و مشخص نمودن نقش هر دستگاه به طور منظم و برنامه ریزی به منظور جلوگیری از موازی کاری برنامه های حوزه فراغت و تعمیم برنامه ها .

یحیوی با اشاره به آمار سال ۹۶ در حوزه فراغت جوانان عنوان داشت: در سال ۹۶ تعداد ۴۵۴۵ نفر برای برنامه های اوقات فراغت شرکت کرده اند که از این تعداد ۲۵۵۳ نفر پسر و ۱۹۵۹ نفر دختر هستند  که نسبت به سال ۹۵ با کاهش مواجه هستیم.

وی گفت: شهرستان مرند توانسته با همکاری دستگاه های اجرا کننده رتبه اول در سطح استان در حوزه فراغت را کسب کند .

 

DSC_0004 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008 photo_2018-03-05_00-38-49 photo_2018-03-05_00-38-56 photo_2018-03-05_00-39-03

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :