طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

برنامه ریزی بهتر برای حضور معلولان و سالمندان برای حضور موثرتر در جامعه

ارسال شده : اسفند ۱۵, ۱۳۹۶ / ساعت : ۸:۰۹ ٫ق٫ظ
DSC_0008

اصغر پور سرپرست فرمانداری مرند در جلسه ستاد مناسب سازی شهرستان مرند ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در زمینه مناسب سازی برای معلولان و سالمندان با روند مناسبی روبرو است ولی انتظار می رود اقدامات بهتر و بیشتری صورت گیرد . وی افزود: ساخت اماکن و مسیر ها و […]

237 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 14689

اصغر پور سرپرست فرمانداری مرند در جلسه ستاد مناسب سازی شهرستان مرند ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در زمینه مناسب سازی برای معلولان و سالمندان با روند مناسبی روبرو است ولی انتظار می رود اقدامات بهتر و بیشتری صورت گیرد .

وی افزود: ساخت اماکن و مسیر ها و ساختمانها که عدم دسترسی و امکان حضور برخی افراد را دارد باید مورد کار کارشناسی قرار گیرد تا مشکل این قشر از جامعه برطرف شود .

وی بیان داشت: رشد و توسعه همه جانبه زمانی صورت می گیرد که از همکاری تمام افراد جامعه بهره مند شویم  و لزوم دسترسی ضروری و ایجاد امکان کالبد شهری برای حضور بهتر سالمندان ، جانبازان و سالمندان در جامعه ضروری است .

اصغر پور ادامه داد :  ۱۰ الی ۱۵ درصد افراد جامعه سالمند هستند و با مشکل روبرو هستند و باید برای حضور موثر آنها و رفع نیاز های آنها در سطح جامعه تمهیداتی اندیشیده شود .

وی گفت: وظیفه اصلی وزارت کشور با مسئولیت اداره بهزیستی است و کلیه دستگاه ها موظف هستند در برنامه ها و اقدامات خود قانون بودجه و اعتبارات لازم برای مناسب سازی و قابلیت استفاده برای همه افراد را رعایت کنند و همگی برای رعایت حقوق آنها مکلف هستیم و استقلال حداقلی باید رعایت شود .

سرپرست فرمانداری مرند عنوان داشت: باید امکان حضور در شهر ، پارکها ، ساختمان ادارات در شهر برای حضور معلولان فراهم شود تا آنها بهتر بتوانند در جامعه حضور یابند .

وی با اشاره به برنامه ریزی موثر برای سال آینده گفت: فعالیت دستگاه ها برای سال آتی باید افزایش یافته و برنامه ریزی بهتر صورت گیرد و نقاط ضعف و قوت شناسایی و از دوباره کاری اجتناب شود .

اصغر پور ادامه داد : باید نگاه مثبت به سالمندان و معلولان در جامعه وجود داشته باشد و ادارات در حد توان با گشاده رویی و نظر مثبت انجام خدمت نمایند تا شاهد ارتقای نسبی در زندگی آنها باشیم .

وی تاکید کرد : اجرای برنامه های شاد و مفرح در چار چوب قانون و مقررات می تواند در روند شادابی جامعه بهتر واقع شود .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :