طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

عملکرد برخی دهیاریها بهتر از عملکرد برخی شهراری ها است / به برکت دولت تدبیر و امید در دورافتاده ترین روستا ها طرح های چشمگیری اجرا شده است

ارسال شده : مارس 13, 2018 / ساعت : 3:37 ب.ظ

علی امیری راد بخشدار مرکزی در همایش دهیاران بخش مرکزی با تقدیر از زحمات یکساله دهیاران در طی سال جاری بیان داشت: همفکری در مورد مسائل و مشکلات دهیاری ها تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف در برنامه سال جدید دهیاران باشد . وی با اشاره به مجموع اعتبارات دهیاریها از سال ۹۱ […]

547 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 14794

علی امیری راد بخشدار مرکزی در همایش دهیاران بخش مرکزی با تقدیر از زحمات یکساله دهیاران در طی سال جاری بیان داشت: همفکری در مورد مسائل و مشکلات دهیاری ها تقویت نقاط قوت و برطرف نمودن نقاط ضعف در برنامه سال جدید دهیاران باشد .

وی با اشاره به مجموع اعتبارات دهیاریها از سال ۹۱ تا سال جاری افزود: در سال ۹۱ مجموع اعتبارات دهیاری ها یک میلیارد و چهار صد تومان بوده که در سال جاری به  هشت میلیارد و پانصد میلیون تومان افزایش پیدا کرده که نشان از توجه دولت تدبیر و امید به توسعه روستا ها است .

علی امیری راد با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به روستا ها خاطر نشان شد : با وجود فشار های مالی  دولت و کبود اعتبارات و مشکلات تحریم و کاهش قیمت نفت شاهد افزایش اعتبارات  هستیم که نشان از نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به روستاها دارد .

وی گفت: اجرای طرح در دور افتاده ترین نقاط روستایی مانند اویندین ، دوگیجان و .. به برکت توجه دولت به روستا ها و همت دهیاران است که صورت گرفته است .

بخشدار بخش مرکزی با اشاره به عملکرد خوب برخی دهیاران تصریح کرد : عملکرد برخی دهیاریها بهتر از عملکرد برخی شهراری ها است.

وی با بیان سیاست ها ی دولت تدبیر و امید در سال آینده عنوان داشت: از سیاست های مهم دولت تدبیر و امید در سال آینده اتمام پروژه های نیمه تمام ، کمک به احداث زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی ، استفاده از منابع مالی جدید باالخص مشارکتهای مردمی و بخش خصوصی ،خرید کالاهای داخلی و حمایت از تولید داخل و آموزش مهارتهای زندگی و اجتماعی به روستائیان از جمله سیاست های دولت تدبیر و امید در حوزه روستایی است که نیاز به همدلی و همکاری تمامی دهیاران دارد و همه باید در تحقق این اهداف یار و همدل دولت باشیم .

photo_2018-01-28_04-13-24

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :