طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

استاندار آذربایجان شرقی شرح صبر و نرم خویی را دو عامل اصلی و بارز یک مدیر موفق عنوان کرد

ارسال شده : فروردین ۲۱, ۱۳۹۷ / ساعت : ۴:۱۵ ٫ب٫ظ
photo_2018-04-11_05-00-18

خدابخش در مراسم تکریم و معارفه فرمادار ویژه شهرستان مرند با اشاره به ویژگی های یک مدیر موفق گفت : فرماندار بودن در هر شهرستانی از جنبه ای یک نعمت از سوی خدا برای خدمت به مردم و از سوی دیگر مسئولیتی سنگین در قبال رفع مشکلات مردم است. وی افزود : یک مدیر و […]

656 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 15097

photo_2018-04-11_04-45-42
خدابخش در مراسم تکریم و معارفه فرمادار ویژه شهرستان مرند با اشاره به ویژگی های یک مدیر موفق گفت : فرماندار بودن در هر شهرستانی از جنبه ای یک نعمت از سوی خدا برای خدمت به مردم و از سوی دیگر مسئولیتی سنگین در قبال رفع مشکلات مردم است.
وی افزود : یک مدیر و فرماندار موفق می تواند با داشتن دو ویژگی شرح صبر و نرم خویی در مواجهه با مشکلات در شهرستان با تدابیر اصولی و به دور از حاشیه آن را برطرف کند.
استاندار آذربایجان شرقی شهرستان مرند را یکی از شهرستان های ویژه استان و مهم به دلیل مسیر جغرافیایی عنوان کرد.
خدابخش افزود : فرماندار شهرستان مرند می تواند با ایجاد زمینه های تعامل بین جناح های مختلف سیاسی و دعوت از نخبگان این شهرستان ، مسیر ترقی شهرستان مرند به دلیل قرارگیری در مسیر ترانزیت کالا را فراهم سازد.
وی گفت : تمامی مسئولین ادارات و به خصوص فرمانداران هر شهرستان باید در سال جاری تمام توان خود در جهت حل مشکلات اقتصادی کارخانجات به کار گیرند تا شاهد اشتغال حداکثری جوانان در سطح استان باشیم.

photo_2018-04-11_04-45-58

حجت الاسلام هادوی امام جمعه  شهر یامچی در مراسم  تکریم و معارفه فرماندار ویژه شهرستان مرند طی سخنانی افزود: از اهداف حکومت ها بویژه حکو مت اسلامی و  دینی  این است که بشر را به اهداف متعالی رسانده و زمینه  را برای بندگی خدا فراهم آورد .

وی بیان داشت: کسانی که در این نظام خدمت می کنند سرباز پیامبر گرامی اسلام و اهل بیت (ع) است و وحدت و انسجام و اخوت را سرلوحه خود قرار دهند چرا که در اینصورت هیچ کشوری نمی تواند به ما آسیب برسانند در غیر اینصورت آسیب پذیر خواهیم بود گرچه از لحاظ نظامی  …. قوی باشیم سرنوشت و آسایش مردم بر گرایش های حزبی مقدم است  و رفع مشکلات  جامعه  باید در اولویت باشد .

حجت السلام هادوی گفت: مسئولین باید در مسیر اصول اسلامی حرکت نمایند و از غرور و خودپسندی پرهیز نمایند و جهت پیشرفت و توسعه جامعه باید  از افراد توانمند و کار بلد  و فراجناحی در اداره جامعه اسلامی استفاده نمایند .

امام جمعه یامچی افزود: دولت و مسئول هنرمند باید  از تفکرات سالم  استفاده نموده و افراد خادم  و کار بلد انقلاب را  پیرامون خود جمع کرده و به ملت و نظام خدمت کند.

 

photo_2018-04-11_04-59-26
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد مسئولین ادارات شهرستان در جهت عدم تحقق پروژه های نیمه تمام گفت : در شهرستان مرند در طی چهار سال گذشته به دلیل عدم همکاری مسئولین ارشد شهرستان اکثر پروژه های شهرستان مرند به حالت نیمه کاره مانده اند.
حسن نژاد افزود : با پیگیری های لازم از معاونین و وزیران کشوری در جهت حل مشکلات پشرفت پروژه ها در طی سال های اخیر و سال گذشته برخی از پروژه ها به دلیل عدم نظارت مشئولین مربوطه ، پروژه یا به حالا نیمه کار مانده است و یا قبل از افتتاح تخریب شده است.
وی اتحاد و همدلی مسئولین شهرستان مرند را تنها عامل پیشرفت این شهرستان و خروج از موانع تولید عنوان کرد.

photo_2018-04-11_04-59-22
گرشاسبی ، معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند هم در این جلسه ضمن تقدیر از استاندار آذربایجان شرقی برای انتخاب وی به عنوان معاون استاندار و فرماندار مرند ،بر توسعه این شهرستان تاکید کرد.
وی افزود :تمامی تلاش مدیران ادارات باید در جهت توسعه شهرستان تاریخی مرند در تمامی زمینه ها باشد.
فرماندار شهرستان مرند گفت :با تکیه بر توان داخلی و دوری از بازی های جناحی و ایجاد وحدت و همدلی میتوان مشکلات این شهرستان را با حمایت و جلب اعتماد مردم رفع کرد و شهرستان مرند را به عنوان شهرستانی نمونه در سطح استان معرفی کرد.
در پایان این مراسم از زحمات علیار راستگو تقدیر شد و با اهداء حکم استاندار آذربایجان شرقی ، داود گرشاسبی به عنوان معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند معرفی شد.

photo_2018-04-11_05-00-37 photo_2018-04-11_05-00-30 photo_2018-04-11_05-00-21 photo_2018-04-11_05-00-18 photo_2018-04-11_04-46-40 photo_2018-04-11_04-46-48

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :