طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

انتقاد نماینده عالی دولت در شهرستان از نبود پیش تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی شهرداری مرند

ارسال شده : خرداد ۵, ۱۳۹۷ / ساعت : ۶:۲۱ ٫ب٫ظ
DSC05047

فرماندار شهرستان ویژه مرند از نبود پیش تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی شهرداری این شهر انتقاد کرد. گرشاسبی در جلسه کارگروه بهداشت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: متاسفانه از۱۵سال پیش در شهرستان مرند شهرداری این شهر ملزم به ایجاد پیش تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی شده است که تاکنون با برگزاری چندین جلسه و تصویب ، […]

422 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 15892

فرماندار شهرستان ویژه مرند از نبود پیش تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی شهرداری این شهر انتقاد کرد.
گرشاسبی در جلسه کارگروه بهداشت و امنیت غذایی این شهرستان گفت: متاسفانه از۱۵سال پیش در شهرستان مرند شهرداری این شهر ملزم به ایجاد پیش تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی شده است که تاکنون با برگزاری چندین جلسه و تصویب ، هیچ اقدامی در این باره انجام نشده و تمامی پساب آبهای استفاده شده در این کشتارگاه وارد تصفیه خانه فاضلاب شهری مرند می شود.
وی افزود: در حال حاضر تصفیه خانه شهر مرند جوابگوی فاضلاب شهری و کشتارگاه صنعتی شهرداری نیست و باید اقدامات موثری در این رابطه انجام شود.
معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه بر اهمیت سلامت مردم تاکید کرد و گفت: در سال گذشته و سال جاری شاهد کشت محصولات کشاورزی با آبیاری فاضلاب شهری هستیم که در طی سال جاری شش هکتار از این مزارع با این آب آبیاری شده است.
گرشاسبی افزود: اگر به مسائل بهداشتی و امنیت غذایی مردم شهرستان توجه نشود در طی سالهای آینده شاهد افزایش بیماری هایی همچون سرطان و مرگ مردم شاهد خواهیم شد.
وی گفت: سلامت غذایی مردم شهرستان با آب مصرفی و محصولات پرورش یافته با آن آب رابطه مستقیم دارد که مسئولین جهاد کشاورزی و اداره امور آب بر نحوه فعالیت کشاورزان و آب خروجی از تصفیه خانه کنترل بیشتری داشته باشند.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :