طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

انتقاد معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از سخت گیری بانکها در پرداخت تسهیلات

ارسال شده : ژوئن 11, 2018 / ساعت : 10:49 ق.ظ

فرماندار ویژه مرند در جلسه شورای اشتغال شهرستان که با حضور معاون کار آفرینی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد ، از سخت گیری سیستم بانکی در اعطای تسهیلات انتقاد و خواستار تسریع و تسهیل شرایط اعطای تسهیلات گردید . معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رسالت خطیر بانک […]

499 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16067

فرماندار ویژه مرند در جلسه شورای اشتغال شهرستان که با حضور معاون کار آفرینی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد ، از سخت گیری سیستم بانکی در اعطای تسهیلات انتقاد و خواستار تسریع و تسهیل شرایط اعطای تسهیلات گردید .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رسالت خطیر بانک ها در امر اشتغال زایی افزود: بانکها با رعایت اصل تکریم ارباب رجوع تعامل کامل را با متقاضیان تسهیلات اشتغال داشته باشند و باید از تمام ظرفیت ها برای تولید اشتغال در شهرستان استفاده شود .

گرشاسبی در خصوص استفاده از تسهیلات دولت در بخش توسعه کشاورزی اشاره و ایجاد اشتغال در این بخش و استفاده از صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی را بسیار مهم ارزیابی کرد .

وی افزود: از ظرفیت و پتانسیل های موجود در شهرستان در جهت اشتغال زایی و تولید ثروت استفاده و درک و فهم مشترکی از مشکلات  جامعه داشته باشیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به هدایت اعتبارات به سوی اشتغال زایی بیان داشت: بانکها تعامل دو طرفه داشته باشند و اعتبارات را در جهت اشتغال زایی و توسعه شهرستان هدایت کنند .

وی با بیان توسعه روابط بین بخشی گفت: روسای ادارات با همدیگر تعامل داشته و روابط بین بخشی را بیشتر کنند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به خدمت رسانی ادارات  گفت: روسای ادارات حدود و اختیارات خود را فرصتی برای خدمت رسانی به جوانان کنند .

در این جلسه محمد زاده رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با اشاره به عملکرد این اداره گفت: در سال ۹۶ بیش از ۱۷ میلیارد ریال اعتبار در قالب ۲۹۵ طرح پرداخت شده است .

محمد زاده با اشاره به روند حمایت ادارات از جمله بهزیستی در امر اشتغال زایی افراد تحت پوشش افزود: اداره بهزیستی شهرستان  ۲۱۰ طرح با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال پرداخت کرده که ۱۰۰ درصد آنها پرداخت شده است .

وی  با اشاره به توسعه و ایجاد اشتغال در نقاط روستایی گفت: برای توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در نقاط روستایی ۸۱ طرح به ارزش ۴۰۱ میلیارد ریال به استان معرفی کرده ایم که ۴۲ طرح به ارزش ۳۸ میلیارد ریال تصویب و از این تعداد ۵ میلیارد ریال در قالب ۷ طرح پرداخت شده است .

در این جلسه یونس طاهری معاون کار آفرینی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به روند پرداخت اعتبارات توسط بانکهای شهرستان گفت:  بانک ملی با ۱۲۲ طرح معرفی شده که برای ۱۲۱ طرح پرداخت شده است .

وی با اشاره به اعتبارات پرداخت شده توسط سایر بانکها بیان داشت: بانک صادرات با ۲۳۲ طرح معرفی شده ، ۲۶ طرح آن پرداخت شده است،  بانک تجارت با ۱۵۷ طرح معرفی شده ، ۱۸ طرح آن پرداخت شده و بانک مسکن با ۹ طرح معرفی شده ، ۷ طرح پرداخت شده است .

وی گفت: ۵۲۰ طرح به ارزش بیش از ۳ میلیارد  تومان در سال ۹۶ در سطح شهرستان ارائه شده که از این تعداد ۷۲ طرح به ارزش یک میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان پرداخت شده است .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :