- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به مناسبت عید سعید فطر

Posted By admin On خرداد ۲۴, ۱۳۹۷ @ ۶:۰۹ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ادارات,اخبار ویژه | No Comments

داود گرشاسبی فرماندار ویژه شهرستان مرند با صدور پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت :

 

بسمه تعالی

عید سعید فطر، تجلی یک ماه بندگی و اطاعت پروردگار متعال و شست وشوی جان در نهر پاک رمضان است. عید توفیق بر طاعت و عبادت، عید توبه و تهذیب نفس، عید ذکر و یاد محرومان و گرسنگان و عید زیبایی های معنوی و عید بشارت و سعادت و عید خداجویی و خداپرستی و خداترسی است .
عید فطر روز اعلام پیروزی برطاغوت نفس و شکرگزاری به درگاه الهی به پاس آنچه در ضیافت خویش ما را به آن مهمان نمود و به سوی آن هدایت فرمود، پاک ترین عیدی که یادآور جشن و شادمانی و زدودن غبار غم از دل ها، روز اکمال بهار صیام و قیام و شکر نعمات و روز کرامت و شرافت صالحان است و خوشا به حال کسانی که در پرتو فرصت نورانی ماه مبارک رمضان و در سایه شب های پرفیض قدر، توشه ای از تقوی برگرفته و با ذکر «الهم اهل الکبریاء و العظمه» به استقبال این عید فرخنده آمده اند.
عید فطر، روز شادمانی پارسایان و پرهیزگارانی است که با برچیدن زنجیر تعلقات مادی و مهار خواهش های نفسانی خویش درخواست توبه و بازگشت شان به درگاه خداوند یکتا مقبول افتاده است و طلیعه ماه شوال پرهیزگاران را در جشن عبادت و امساک به همخوانی می خواند تا خدای را شاکر شوند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، این عید بزرگ و خجسته را به همه مردم مومن، خداجو و ولایتمدار شهرستان مرند  تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری ، عزت و سلامت همگان را خواستارم .

 

داود گرشاسبی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=16114

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.