طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نگاه دولت تدبیر و امید به روستا ها در جهت خدمت رسانی به آنان است

ارسال شده : فروردین ۲۰, ۱۳۹۴ / ساعت : ۹:۱۵ ٫ق٫ظ
1

 علی امیری راد بخشدار بخش مرکزی شهرستان مرند در جمع اهالی روستای دولت آباد مرند اظهار داشت : شورای اسلامی دولت آباد ، یکی از فعال ترین شوراهای روستایی منطقه است . بخشدار مرند با اشاره به عزم ملی دولت آبادی ها گفت : مردم شهید پرور و انقلابی روستای دولت آباد با بیش از […]

1026 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1616

 علی امیری راد بخشدار بخش مرکزی شهرستان مرند در جمع اهالی روستای دولت آباد مرند اظهار داشت : شورای اسلامی دولت آباد ، یکی از فعال ترین شوراهای روستایی منطقه است .

بخشدار مرند با اشاره به عزم ملی دولت آبادی ها گفت : مردم شهید پرور و انقلابی روستای دولت آباد با بیش از ۴۰۰ رزمنده و از همه مهمتر تقدیم ۱۴ شهید در دوران ۸ سال دفاع مقدس همواره پای آرمان های انقلاب اسلامی ایران ایستاده اند .

وی با اشاره به تعریض جاده مرند – بنگین با همکاری مردم روستاهای منطقه گفت : همه بر این باور قلبی داریم که هیچ یک از مشکلات بدون مشارکت مردم حل شدنی نیست و تعریض جاده ارتباطی چهار روستای (هوجقان ، ابرغان ، بنگین و دولت آباد) محقق نمی شد مگر با عزم ملی

بخشدار بخش مرکزی مرند این اقدام مردم روستاهای بخش مرکزی شهرستان مرند را سرمشق دیگر روستاها دانست .

وی با اشاره به اینکه نگاه دولت های گذشته به روستاها صرفا جنبه رفاهی داشت تاکید کرد : متاسفانه یکی از مهمترین دلایل عقب افتادن روستا از برنامه های توسعه بحث نگاه خدمت رسانی به روستاها بود که در دولت دهم بیشتر در راستای رفاه روستا بود تا توسعه .

بخشدار بخش مرکزی مرند اظهار داشت : بدون اغراق باید بگوییم که دولت تدبیر و امید به ریاست دکتر روحانی اولین دولت در جمهوری اسلامی ایران است که به توسعه ی روستایی نگاه ویژه ای دارد .

امیری راد ابراز امیدواری کرد : از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید ، تاکنون نگاه ویژه ای به روستاها وجود دارد و در همه شهرستان ها بخصوص شهرستان مرند سیاست های حمایتی در جهت حفظ جمعیت روستایی و جلوگیری از مهاجرت به شهرها در حال اجراست .

امیری با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت : سیاست دولت بر مشارکت مردم در فعالیت‌های اقتصادی است.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :