طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

لزوم افزایش تعاملات ادارات جهت حل مشکلات شهروندان/آغاز عملیات لوله گذاری پروژه خط انتقال فاضلاب شهرک میلاد تا پانزده روز

ارسال شده : تیر ۵, ۱۳۹۷ / ساعت : ۶:۰۹ ٫ب٫ظ
DSC_0020

داوود گرشاسبی در جلسه کارگروه مسکن شهرستان مرند که با حضور مدیران استانی و تعدادی از روسای ادارات و با موضوع بررسی مشکلات مساکن مهر و شهرک میلاد برگزار شد ضمن اشاره به پروژه خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد گفت: شهرک میلاد مرند با اینکه فرصتی برای ایجاد زیرساخت محسوب می شود از مسیر […]

234 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16237

داوود گرشاسبی در جلسه کارگروه مسکن شهرستان مرند که با حضور مدیران استانی و تعدادی از روسای ادارات و با موضوع بررسی مشکلات مساکن مهر و شهرک میلاد برگزار شد ضمن اشاره به پروژه خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد گفت: شهرک میلاد مرند با اینکه فرصتی برای ایجاد زیرساخت محسوب می شود از مسیر دیگر می تواند تبدیل به تهدید شود.

وی از ادارات مسکن و شهرسازی و آب و فاضلاب خواست جهت اتمام پروژه خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد و حل مشکلات شهروندان تعاملات خود را افزایش دهند چرا که در غیر اینصورت تبعات ناشی از عدم اجرای پروژه تنها متوجه شهروندان مرندی خواهد بود.

فرماندار ویژه شهرستان مرند افزود: ادارات مرتبط با این پروژه همچنین باید با تعامل و عمل به تعهدات خود، باقیمانده خط لوله فاضلاب را که ۴ کیلومتر است به پایان برسانند.

وی همچنین از آغاز عملیات لوله گذاری پروژه خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد تا پانزده روز دیگر خبر داد.

معاون فنی مهندسی شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی نیز در این جلسه با اشاره به پراکندگی مساکن مهر، از تحویل ۸۵ کیلومتر لوله آب و فاضلاب برای خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد خبر داد و گفت: متولیان شهرک میلاد جهت ارائه خدمات به شهروندان باید زیرساخت های لازم را درست انجام می دادند.

وی با بیان اینکه طبق اصل ۱۳۸ قانون اساسی، سازمان ملی مسکن و شهرسازی باید برای تامین زیرساخت های مسکن مهر از کمک های غیر نقدی خود استفاده نماید خاطرنشان کرد: با وجود اینکه در شورای مسکن کمک ۵ میلیارد تومانی به خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد تصویب شد اما از سال ۹۴ تاکنون از این مقدار به اندازه یک متر مربع نیز تحویل داده نشده است.

محمد خانی همچنین از تحویل یک کیلومتر باقیمانده از خط لوله انتقال فاضلاب شهرک میلاد در یک ماه آینده خبر داد.

پروژه خط انتقال لوله فاضلاب شهرک میلاد به طول ۱۰ کیلومتر می باشد که مقرر گردیده چهار کیلومتر آن توسط شرکت آب و فاضلاب استان و شش کیلومتر آن به وسیله شرکت کوثر آذربایجان اجرا شود.

DSC_0019

DSC_0003 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :