طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی: استکبار مولفه های قدرت ایران را نشانه گرفته است / دهیاری‌ها حلقه واصل بین دولت و مردم هستند

ارسال شده : جولای 4, 2018 / ساعت : 8:32 ب.ظ

معاون استاندار آذربایجان شرقی هدف از نشانه گرفتن مولفه های قدرت و موشک های جمهوری اسلامی توسط استکبار را فروپاشی ایران دانست. داود گرشاسبی صبح چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز دهیاری ها که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند برگزار شد، با اشاره به خروج ترامپ از برجام عنوان کرد: خروج […]

444 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16379

معاون استاندار آذربایجان شرقی هدف از نشانه گرفتن مولفه های قدرت و موشک های جمهوری اسلامی توسط استکبار را فروپاشی ایران دانست.

داود گرشاسبی صبح چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز دهیاری ها که در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند برگزار شد، با اشاره به خروج ترامپ از برجام عنوان کرد: خروج آمریکا از برجام، تبعاتی را متوجه کشور و مردم کرده و وضعیت اقتصادی کشور امروز متلاطم شده است، تحریم ها هنوز به طور عملی آغاز نشده اما بار روانی حاکم بر فضا، وضعیت امروز کشور را رقم زده است.

فرماندار ویژه مرند افزود: ضرورت داشت برای پاسخگویی به افکار عمومی و نشان دادن ماهیت پلید استکبار، مذاکرات بین المللی صورت بگیرد، وگرنه استکبار، طرح فروپاشی نظام اسلامی را گام به گام شروع کرده است.

وی تاکید کرد: مذاکرات با کشورهای صاحب قدرت در دنیا، هسته ای بودن ایران را تثبیت کرد و اجازه داشتن سانتریفیوژ را به ما داد و امروز دشمن، موشک ها و مولفه های قدرت ما را نشانه گرفته است.

فرماندار ویژه مرند گفت: امروز در پیچ تاریخی هستیم، اگر امروز دشمن عرصه را برای ما تنگ کرده نشان از این است که جمهوری اسلامی ایران به یک جایی رسیده که آن ها را وادار به این اقدام کرده است.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: استکبار با طرح فروپاشی رژیم به دنبال فروپاشی ایران است و مردم باید آگاه و هوشیار باشند، تسلیم بدون قید و شرط ایران در برابر خواسته های ترامپ و آمریکا خواسته اصلی استکبار از ایران است.

وی افزود: تخریب دولت و نیروهای انقلابی، هزینه های زیادی را به دوش مردم می گذارد، تخریب عملکرد دولت، ریختن آب به آسیاب دشمن است اما متاسفانه بخشی از نهادها و نیروها دست به این عمل زده اند.

فرماندار ویژه مرند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه دهیاری ها تاکید کرد: دهیاری ها نماد تبلور مردم و حلقه واصل بین دولت و مردم هستند، چرا که دهیار توسط اعضای شورای اسلامی روستاها که منتخب مردم هستند انتخاب می شود.

وی با اشاره به وظیفه خطیر دهیاری ها افزود: وظایف کلیه نهادها، دستگاه های حاکمیتی بر دوش دهیاری هاست اما از نظر مالی با مشکلات عدیده ای روبه رو هستند که با اراده قوی، عملکرد قابل قبولی دارند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به ضرورت توسعه روستاها عنوان کرد: توسعه کشور بدون توسعه روستاها معنایی ندارد، توسعه به معنای حرکت همسو و همگام تمامی ساختارهای کشور برای تحصیل منافع کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت است در غیر این صورت، توسعه پایدار محقق نمی شود.

گرشاسبی همچنین اظهار داشت: دهیاری ها باید در راستای رشد و اعتلای فرهنگی و رفتاری روستاها تلاش کنند، امروز دیگر مشکل عمده روستاها نبود اعتبار و آسفالت نیست، بلکه مشکلات در حوزه رفتاری است.

فرماندار ویژه مرند ادامه داد: بخش عمده ای از اعتبارات دهیاری ها باید به سمت رفتارسازی هدایت شود، اگر در زمینه تقویت فرهنگ در روستاها حرکت کنیم، شاهد کاهش پرونده های قضایی خواهیم بود.

وی رفتار سلیقه ای را بازدارنده توسعه دانست و گفت: دهیاری ها باید کارشناسی شده عمل کنند، منابع و امکانات و سیستم و شبکه در اختیار دهیاری ها قرار دارد اما اگر بدون کارشناسی عمل کنند، رفتار غلطی شکل می گیرد و استمرار آن، افزایش هزینه را به دنبال دارد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی دهیاران را به رفتار مبتنی بر قانون توصیه کرد و ابراز داشت: رفتار مبتنی بر قانون، راهکار نجات دهیاران در برابر مشکلات است که عدالت اجتماعی و اقتصادی را نیز در روستاها شکل می دهد.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :