طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

سند تدبیر و توسعه چراغ و نقشه راه شهرستان است.

ارسال شده : فروردین ۲۲, ۱۳۹۴ / ساعت : ۸:۱۸ ٫ق٫ظ
3

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه بررسی سند تدبیر و توسعه شهرستان که در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت :تدبیر مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی بیانگر این واقعیت است که […]

994 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1652

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در جلسه بررسی سند تدبیر و توسعه شهرستان که در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری اظهار داشت :تدبیر مقام معظم رهبری در نامگذاری امسال به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی بیانگر این واقعیت است که توسعه همه جانبه در تمامی عرصه های مختلف سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی در سایه مشارکت مردمی امکان پذیر است .

کرمی در ادامه با اشاره به محوریت جلسه افزود : دکتر جبارزاده استاندار محترم آذربایجان شرقی مبنای نگاه و قضاوت خود را اجرای سند تدبیر و توسعه می داند .

وی افزود : سند تدبیر و توسعه چراغ و نقشه راه شهرستان است و با عملیاتی نمودن این سند در آینده شاهد تحولات عظیمی در حوزه های مختلف خواهیم شد .

وی با اشاره به حساسیت استاندار محترم آذربایجان شرقی بر اجرایی شدن سند تدبیر و تسعه گفت: اگر فرمانداران تمامی کارهای خود را منحل کنند و سند تدبیر را کار اصلی خود قرار دهند از آنها حمایت می کنم و تنها دغدغه فرماندار پیگیری سند تدبیر باشد که این نشان از اهمیت ویژه ایشان به اجرایی شدن سند تدبیر در هر شهرستان است .

کرمی گفت: ریز عملیاتی هسته های کلیدی باید وارد مرحله اجرایی شود و مدیران دستگاه های ذیربط به صورت جد پیگیر اجرا، سند تدبیر و توسعه شهرستان باشند .

وی با تاکید بر اینکه تعامل و همکاری همه دستگاه های اجرایی برای اجرا این سند ضروری است ادامه داد : باید مسئولان دستگاه ها و هسته ها نهایت تلاش خود را برای عملیاتی کردن این سند بکار گیرند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی ابراز داشت : شهرستان مرند ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی دارد و در تدوین این سند به این استعداد ها توجه ویژه ای شده است که از جمله آنها در حوزه های صنعت ، معدن و تجارت ، شهرکهای صنعتی و دانش بنیان ، حمل و نقل ، منطقه ویژه اقتصادی و … می باشد .

وی در ادامه با اشاره به مهمترین و اولین هسته کلیدی شهرستان گفت: توجه به حل مشکل کم آبی مرند به عنوان اولین هسته کلیدی سند تدبیر و توسعه شهرستان پیش بینی شده و امیدوارم با تلاش تمامی دستگاه های دخیل در این امر حیاتی و با اجرای پروژه های تعریف شده برای آن مشکل حل شود .

ایشان خاطر نشان شدند :بحث منطقه ویژه اقتصادی و انتقال آب ارس به شهرستان از میزان تاثیر گذاری بیشتری نسبت به سایر هسته ها برای شهرستان برخوردار هستند .

 

عناوین هسته های کلیدی در سند تدبیر و توسعه شهرستان مرند :

تامین آب مورد نیاز شهرستان از رودخانه ارس

تاسیس منطقه ویژه اقتصادی (سایت بین المللی حمل و نقل و صادرات)

اکتشاف ، استخراج و فرآوری مواد معدنی (توسعه صنعت و معدن)

توسعه گردشگری شهرستان مرند

اصلاح الگوی کشت و توسعه صنایع تبدیلی

مدیریت پساب و پسماند

احداث شهرک صنایع دانش بنیان

گفتنی است هر کدام از این هسته ها دارای چندین زیر مجموعه می باشند .

1 2

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :