طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با مدیر کل راه و شهرسازی :افزایش مناطق حاشیه نشین و بافت فرسوده در شهر مرند نگران کننده است

ارسال شده : مرداد ۱۳, ۱۳۹۷ / ساعت : ۷:۱۹ ٫ق٫ظ
DSC_0004

فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز از افزایش مناطق حاشیه نشین و بافت فرسوده در شهر مرند ابراز نگرانی کرد. گرشاسبی افزود : در حال حاضر در شهر مرند ۹ منطقه حاشیه نشین با جمعیت بیش از ۳۵ هزار نفری وجود دارد که اگر از اکنون به روند این مناطق در زمینه ساخت و ساز دقیق […]

430 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16661

فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز از افزایش مناطق حاشیه نشین و بافت فرسوده در شهر مرند ابراز نگرانی کرد.
گرشاسبی افزود : در حال حاضر در شهر مرند ۹ منطقه حاشیه نشین با جمعیت بیش از ۳۵ هزار نفری وجود دارد که اگر از اکنون به روند این مناطق در زمینه ساخت و ساز دقیق شهری پرداخت نشود در آینده نزدیک شاهد افزایش این مناطق و به دنبال آن شاهد افزایش درصد جرم و جنایات در این مناطق خواهیم بود.
وی گفت : بیش از نیمی از ساختمانهای شهر مرند که در بهترین نقاط این شهر قرار دارند دارای بافت فرسوده هستند که اداره مسکن و شهرسازی با کمک شهرداری مرند باید تصمیماتی در جهت ساماندهی این ساختمانها و به روز کردن نقشه های معماری این شهر انجام دهند.
فرماندار شهرستان ویژه مرند از نبود مراکز خدماتی و رفاهی در منطقه پیام مرند انقاد کرد و گفت : با توجه به اینکه منطقه پیام این شهرستان در ورودی شهر و دارای پتانسیل طبیعی فراوانی برای اسکان مسافران است ولی در این منطقه مراکز تفریحی ، خدماتی و رفاهی وجود ندارد که لزوم احداث آن در این منطقه احساس می شود.

مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان از افتتاح ۲۰ کیلومتر جاده شهر کشکسرای به ایواوغلی در طی سال جاری خبر داد.
سلطانی با حضور در شهرستان مرند و بررسی مشکلات این شهرستان در حوزه راه و شهرسازی گفت : پروژه دو بانده کردن جاده مرند به ایواوغلی به طول ۳۵ کیلومتر از سه سال پیش آغاز شده و تاکنون ۱۵ کیلومتر از این مسیر به صورت دو بانده زیر بار ترافیک رفته است .
وی با بیان اینکه این جاده به دلیل ترانزیت کالا یکی از جاده های اصلی ارتباطی کشور ایران با کشورهای اروپایی است افزود : از۲۰ کیلومتر باقی مانده این جاده در حال حاضر ۱۵ کیلومتر دارای پیشرفت کاری ۹۰ درصد است و ۵ کیلومتر باقی مانده نیز تا پایان فصل پاییز به اتمام خواهد رسید که در نتیجه ۲۰ کیلومتر در طی سال جاری زیربار ترافیک خواهد رفت.
مدیر کل اداره راه و شهرسازی استان در ادامه از عدم اتمام پروژه در مدت زمان معین انتقاد کرد.
سلطانی گفت : متاسفانه پروژه های احداث زیرگذر سه راه شهر یامچی ، زیرگذر روستای یالقوز آغاج و بهرام و همچنین تعریض جاده شهر بناب به مرند در مدت زمان خود به اتمام نرسیده است که این امر عدم رضایت مردم از فعالیت این اداره را به دنبال داشته است.

DSC_0004 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :