طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون فرماندار ویژه مرند: آدرس گذاری ملی از طرح های اولویت دار اقتصاد مقاومتی است

ارسال شده : آگوست 5, 2018 / ساعت : 11:08 ق.ظ

شیخ پور معاون فرماندار ویژه مرند در جلسه هماهنگی پست که با حضور معاون اداره کل پست استان آذربایجان شرقی برگزار شد، ابراز داشت: طرح آدرس گذاری ملی یکی از طرح های اولویت دار اقتصاد مقاومتی دولت است که هرگونه اطلاعات پیرامون کوچه و ساختمان در این برنامه ثبت می شود که در شرایط بحرانی […]

474 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16680

شیخ پور معاون فرماندار ویژه مرند در جلسه هماهنگی پست که با حضور معاون اداره کل پست استان آذربایجان شرقی برگزار شد، ابراز داشت: طرح آدرس گذاری ملی یکی از طرح های اولویت دار اقتصاد مقاومتی دولت است که هرگونه اطلاعات پیرامون کوچه و ساختمان در این برنامه ثبت می شود که در شرایط بحرانی و غیربحرانی قابل استفاده است.

وی افزود: در شهرهایی که کدگذاری و پلاک کوبی اجرا شده، اجرای طرح آدرس گذاری ملی هموارتر می شود، اما پلاک کوبی در شهرها و روستاهای شهرستان مرند عملی نشده است.

شیخ پور با اشاره به صرفه جویی در هزینه های عمومی کشور با اجرای این طرح خاطرنشان کرد: این طرح هویت فردی، هویت مکانی و تراکنش های مالی را تبیین می کند.

معاون فرماندار ویژه مرند خواستار عدم واگذاری اجرای این طرح به بخش خصوصی شد و اظهار داشت: در تمامی طرح های اجرا شده تاکنون توسط بخش خصوصی، به صورت ناقص اجرایی شده که عدم اعتماد مردم را به دنبال داشته است.

بهبود معاون اداره کل پست استان آذربایجان شرقی، در جلسه هماهنگی پست در فرمانداری مرند ابراز داشت: شهر تبریز جزو شهرهای با اولویت در اجرای طرح آدرس گذاری ملی قرار نگرفت اما این طرح امسال در شهرستان مرند اجرایی می شود.

وی با اشاره به اینکه آدرس گذاری ملی(GNAF)، امکان صحت سنجی یک آدرس را همراه با مختصات جغرافیایی آن میسر می کند، تصریح کرد: پاسخگویی سریع به نیازهای اورژانسی، امکان برنامه ریزی در سطح کلان، ایجاد پایگاه داده های مکانی، تبادل الکترونیکی استعلام های اماکن و املاک از جمله ویژگی های این طرح است.

معاون اداره کل پست استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: امسال یک میلیارد اعتبار برای اجرای این طرح، اختصاص پیدا کرده است.

بهبود عنوان کرد: امسال عملیات پلاک کوبی در شهرستان های چاراویماق و ملکان آغاز شده و اطلاعات دیگر شهرستان ها از جمله مرند نیز جمع آوری شده که به زودی آغاز می شود.

وی تاکید کرد: طرح آدرس گذاری ملی امسال در ۳۹ شهر و هزار و ۴۲۸ روستاهای استان اجرایی می شود.

DSC_0011 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0018 DSC_0019 DSC_0020

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :