طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

بانوان با تعامل و هم افزایی می­توانندتوانمندی و استعدادهای خود را در حوزه­ های مختلف به اثبات برسانند.

ارسال شده : فروردین ۲۶, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱۱:۱۱ ٫ق٫ظ
1

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از بانوان نمونه شهرستان که به مناسبت روز زن و میلاد حضرت زهرا (س) برگزار شد افزود: امروزه پیشرفت و توسعه در عرصه های مختلف اجتماع با میزان مشارکت و فعالیت بانوان سنجیده می شود. معاون […]

790 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1677

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند کرمی معاون استاندار آذربایجان شرقی در مراسم تجلیل از بانوان نمونه شهرستان که به مناسبت روز زن و میلاد حضرت زهرا (س) برگزار شد افزود: امروزه پیشرفت و توسعه در عرصه های مختلف اجتماع با میزان مشارکت و فعالیت بانوان سنجیده می شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری گفت: نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب در واقع مبنای حرکتی دولت و ملت در راستای حفظ و اعتلای جمهوری اسلامی است .

کرمی اظهار کرد : این نامگذاری با توجه به اوضاع جهانی و داخلی و اقداماتی که مخالفان نظام همچون استکبار جهانی و غرب علیه ایران در نظر گرفته اند انجام شده است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب با توجه به ارزیابی اوضاع جهانی، عناوین مختلف را برای نامگذاری سال ها انتخاب می کنند و این به معنای نفی شعارهای گذشته نیست بلکه شعار امسال برای تمرکز بیشتر دولت و ملت برای تحقق اهداف جمهوری اسلامی است.

ایشان در ادامه با اشاره به موفقیت تیم مذاکره کننده افزود : تیم مذاکره کننده هسته ای ایران توانست در مذاکرات سوییس با شهامت کامل ضمن دفاع از حقانیت ایران اسلامی در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای به دنیا ثابت کند که ایران در پی استفاده از تسلیحات هسته ای نیست.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند گفت: در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب با عنوان دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده است تیم مذاکره کننده هسته ای ایران عیدی خوبی به ملت ایران دادند که موجب دلگرمی و خوشحالی اقشار مختلف مردم شد.

کرمی گفت: تیم مذاکره کننده کشورمان توانست با درایت و هوشمندی کامل و با رعایت عزت و استقلال ملی کشورمان در چهارچوب خواسته های رهبر معظم انقلاب به نتایج خوبی در این مذاکرات دست پیدا کند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به حضور و نقش تاثیرگذار زنان در جریان انقلاب اسلامی، اظهارکرد: یکی از شاخص­های بارز نهضت امام خمینی (ره ) توجه به ارشهای انسانی است و در جریان شکل گیری انقلاب شکوهمند اسلامی، بانوان با الگو گرفتن از ویژگی­های اسلامی و طی یک اقدام فرهنگی عظیم، توانستند نقش پویای خود را در جامعه احیا نمایند که این بینش ناشی از دیدگاه­های اسلام، امام خمینی (ره ) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: با مرور جایگاه و اهمیت منزلت زن در زمان حیات پیامبر گرامی اسلام(ص) می­توان دید که دین اسلام از آغاز تاکنون، دین محدود کننده نبوده و محدودیت هایی که امروز در ایران و در بسیاری از کشورهای دیگر در رابطه با زنان وجود دارد به دلیل باورها و نگاه­های سنتی است .

در ادامه با اشاره به ضرورت حضور زنان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد: با نگاه کلان می توان دریافت که حضور بانوان در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، علمی و آموزشی باعث توسعه و پیشرفت بوده و امروزه پیشرفت و توسعه در عرصه های مختلف اجتماع با میزان مشارکت و فعالیت بانوان سنجیده می شود.

وی یادآور شد: بانوان با تعامل و هم افزایی می­توانند نگرش محدود در رابطه با اشتغال بانوان را از میان برداشته و با خودباوری و حضور گسترده در جامعه توانمندی و استعدادهای خود را در حوزه­ های مختلف به اثبات برسانند.

2 3 4

1

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :