طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

افتتاح نمایندگی انجمن سینمای جوان ایران در مرند

ارسال شده : آگوست 13, 2018 / ساعت : 10:00 ق.ظ

طی مراسمی با حضور مدیر استانهای انجمن سینمای جوان کشور، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند و جمعی از مسئولین این شهرستان ، طی حکمی از سوی مدیر انجمن سینمای جوان کشور نمایندگی این انجمن به شهرستان مرند اعطاء شد. […]

380 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16814

طی مراسمی با حضور مدیر استانهای انجمن سینمای جوان کشور، معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند و جمعی از مسئولین این شهرستان ، طی حکمی از سوی مدیر انجمن سینمای جوان کشور نمایندگی این انجمن به شهرستان مرند اعطاء شد.
معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند کار فرهنگی را یکی از اقدامات ضروری برای نسل جدید عنوان کرد.
گرشاسبی در این مراسم گفت : یکی از اقداماتی که باید به سرعت در بین نسل جدید انقلاب انجام پذیرد کار فرهنگی از طریق کارهای هنری است.
وی افزود : یکی از راههایی که در راستای ماندگاری کار فرهنگی در کشور باید انجام شود استفاده از پتانسیل هنر است که در حال حاضر طبق اعلام کارشناسان امر هر اقدام فرهنگی در قالب هنری در بین نسل جدید به خوبی قابل لمس و تاثیر پذیر است.
مدیر استانهای انجمن سینمای جوان کشور در این مراسم از وجود ۱۱ نمایندگی این انجمن در کشور خبر داد.
فلکیان افزود : در حال حاضر ۵۸ دفتر انجمن سینمای جوان و ۱۱ نمایندگی این انجمن در سطح کشور در حال فعالیت هستند.
وی در دیدار با معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با ابراز خوشحالی از همدلی مسئولین شهرستان مرند در زمینه فرهنگی و هنری گفت : با وجود چنین همدلی میتوان شاهد رشد فعالیت های هنری به خصوص در زمینه فیلمسازی در این شهرستان بود و در نهایت شاهد تولید آثار مفید برای نشان دادن کمبودها و زیبایی های این شهرستان و فرهنگ فولکلور از طریق قاب دوربین بود.
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی در این مراسم بر ضرورت استفاده از پتانسیل بخش خصوصی در راستای تولیدات آثار در زمینه فیلمسازی تاکید کرد.
مهرمی افزود : اکنون نمایندگان این انجمن ها باید با ایجاد تعامل سازنده با بخشهای خصوصی و وارد کردن این بخش ها به عنوان حامیان مالی ، آثاری در رتبه های کشوری و جهانی تولید کنند.
وی در ادامه گفت : وجود چنین نمایدگانی در شهرستانها باعث انجام کارهای زیرساختی در زمینه فیلمسازی میشود.
مهرمی افزود : برگزاری کلاسهای تخصصی در زمینه فیلمسازی و تربیت هنرمندان فیلمساز با سواد به روز  یکی از اهداف اصلی این نمایندگی ها در شهرستانها است.
در پایان این مراسم حکم نمایندگی انجمن سینما جوان ایران به نادر رباطی اعطا گردید.

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :