طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

کار فرهنگی بسیاری در جامعه صورت گرفته اما کافی نیست

ارسال شده : مرداد ۳۰, ۱۳۹۷ / ساعت : ۱:۳۶ ٫ب٫ظ
۲۸۷۰۱۷۲

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند  در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: برنامه هدفمند در مبارزه با آسیب های اجتماعی دیده نمی شود، اجرای برنامه های فرهنگی هنری باید مورد ارزیابی قرار بگیرد تا نقاط قوت و ضعف آن ها رفع شود. حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده افزود: سبک زندگی ایرانی اسلامی باید […]

260 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 16938

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند  در جلسه شورای فرهنگ عمومی گفت: برنامه هدفمند در مبارزه با آسیب های اجتماعی دیده نمی شود، اجرای برنامه های فرهنگی هنری باید مورد ارزیابی قرار بگیرد تا نقاط قوت و ضعف آن ها رفع شود.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده افزود: سبک زندگی ایرانی اسلامی باید در جامعه، مدارس و دانشگاه ها به ویژه در میان زنان ترویج شود.

وی با اشاره به اینکه زنان نیز باید در جامعه حضور داشته باشند، ابراز داشت: باید یک پارک ویژه بانوان در شهر مرند راه اندازی شود تا آن ها نیز بتوانند در فضای آزاد حضور داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین نعمت زاده در ادامه با اشاره به اهمیت تشکیل شورای فرهنگ عمومی در روستاها عنوان کرد: تشکیل شورای فرهنگ عمومی در چند روستای شهرستان مرند تشکیل شده که باید آسیب شناسی شده و به دیگر روستاها گسترش پیدا کند.

امام جمعه مرند در بخش دیگری بر ضرورت انعکاس دستاوردهای انقلاب اسلامی به مردم تاکید کرد و اذعان داشت: در طول چهار دهه گذشته خدمات فراوانی به مردم صورت گرفته است، اما همچنان تبعیض وجود دارد.

فرماندار ویژه مرند در ادامه این جلسه، بر ضرورت تشکیل اتاق فکر شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد و ابراز داشت: ما مطابق واقعیت های جامعه مدیریت نمی کنیم در غیر این صورت فرهنگ سازی صورت نمی گیرد.

وی با انتقاد از ورود برخی نهادهای غیرفرهنگی در فرهنگ جامعه افزود: نهادهای فرهنگی باید در مقوله تربیت جامعه به طور جدی ورود پیدا کنند و سپس آن را مردم محور پیش ببرند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: کار فرهنگی بسیاری در جامعه صورت گرفته اما کافی نیست، تولید فکر فرهنگی در جامعه صورت می گیرد اما توان اجرایی باید افزایش پیدا کند.

گرشاسبی تاکید کرد: در هر جامعه اگر الگوها به گفته های خود عمل کنند، جامعه در تربیت و فرهنگ موفق خواهد شد.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :