طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

در چهارمین روز از هفته دولت:هفت پروژه عمرانی و بهداشتی با اعتبار ۶۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال در شهرستان مرند

ارسال شده : آگوست 27, 2018 / ساعت : 2:19 ب.ظ

در چهارمین روز از هفته دولت ، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی هفت پروژه عمرانی و بهداشتی با اعتبار ۶۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال در شهرستان مرند مورد بهره بردرای قرار گرفت. امروز همچنین آسفالت معابر روستای کندلج شهرستان مرند به طول ۱۱۵۰۰مترمربع […]

587 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17110

در چهارمین روز از هفته دولت ، با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و دکتر جهانگیری معاون اقتصادی استانداری آذربایجان شرقی هفت پروژه عمرانی و بهداشتی با اعتبار ۶۶ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال در شهرستان مرند مورد بهره بردرای قرار گرفت.
امروز همچنین آسفالت معابر روستای کندلج شهرستان مرند به طول ۱۱۵۰۰مترمربع و با اعتبار دو میلیارد و ۴۱۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت و همچنین طرح آبیاری قطره ای برای ۱۲ هکتار از باغات این روستا که توسط بخش خصوصی با اعتبار دو میلیارد ریال ساخته شده بود مورد افتتاح قرار گرفت.

۴۴۶۵۳۶۶۳۰_۲۶۸۱۰۰ ۴۲۸۹۲۹۸۳۹_۳۰۵۹۴۰ ۴۴۶۴۳۰۱۱۱_۲۶۹۳۵۱
در ادامه خانه بهداشت روستای دیزج علیا با هزینه یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در زمینی به مساحت ۱۲۰ مترمربع و پارک کودکان در این روستا در زمینی به مساحت ۱۰۵۰ مترمربع و با اعتبار ۱۰۰ میلیون ریال مورد بهره برداری قرار گرفت.

۴۴۶۵۲۹۲۸۱_۲۶۹۱۴۰

۴۴۶۴۱۳۳۱۹_۲۷۰۲۰۱ ۴۴۶۶۱۸۳۳۵_۲۶۹۲۵۶
جدول گذاری ، زیرسازی و آسفالت یک و نیم کیلومتر از جاده اصلی روستای زنجیره با اعتبار پنج میلیارد ریال و همچنین افتتاح خانه بهداشت در این روستا در زمینی به مساحت ۱۲۰ مترمربع و با اعتبار یک میلیارد و و پنجاه میلیون ریال از سایر پروژه های افتتاح شده در شهرستان مرند بود.

۴۴۶۵۰۳۷۹۳_۲۶۹۶۴۳

۴۴۶۳۳۱۷۵۳_۲۷۰۱۴۲ ۴۴۶۴۲۹۳۳۳_۲۷۰۹۹۵
و طرح آبخیزداری قطره ای با اعتبار چهار میلیارد ریال در زمینی به مساحت دو هکتار از باغات روستای اسداغی شهرستان مرند مورد بهره برداری قرار گرفت.

در ادامه برنامه های چهارمین روز از هفته دولت فرماندار ویژه شهرستان به همراه دکتر جهانگیری از خانه سالمندان و کشتارگاه صنعتی پنبه دوست بازدید کردند .

۴۴۶۷۲۲۰۶۸_۱۳۵۹۱۹

۴۲۸۹۲۹۳۳۹_۳۰۵۴۴۰ ۴۴۸۴۱۶۸۶۶_۱۳۶۵۳۹

۴۴۶۵۳۵۴۳۸_۲۷۱۶۴۱

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :