طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون وزیر و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران : کار آفرینان را افسران خط مقدم جبهه اقتصادی

ارسال شده : سپتامبر 12, 2018 / ساعت : 5:22 ب.ظ

نجفی با حضور در شهرستان مرند و بازدید میدانی از شهرک های صنعتی و کارخانجات فعال در این شهرک ها ، گفت : اغلب مشکلات کارخانجات فعال در شهرستان مرند عدم صادرات محصولات خود و نبود تسهیلات لازم برای افزایش تولید بود که در طی هفته آینده این تسهیلات به واحدهای متقاضی ارائه داده خواهد […]

401 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17395

نجفی با حضور در شهرستان مرند و بازدید میدانی از شهرک های صنعتی و کارخانجات فعال در این شهرک ها ، گفت : اغلب مشکلات کارخانجات فعال در شهرستان مرند عدم صادرات محصولات خود و نبود تسهیلات لازم برای افزایش تولید بود که در طی هفته آینده این تسهیلات به واحدهای متقاضی ارائه داده خواهد شد.
وی افزود : مشکلات موجود در زمینه عدم ادامه روند عملیات ساختمانی شرکت تولید بتن سبک گازی شرکت صنایع خاک چینی ایران که بهد لیل وجود معارض است در طی هفته آینده با اعمال ماده ۵۰ معلارض این منطقه حل و شاهد ادامه ساخت این کارخانه و افتتاح آن در طی دو سال آینده و به کارگیری بیش از ۴۰۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم در این شهرستان خواهیم بود.
مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در خصوص مشکلات شهرک شماره یک مرند گفت : شهرک صنعتی شماره یک مرند با افزایش ۶۰ هکتاری مساحت خود علاوه بر تامین زیرساختهای لازم ، نمایشگاه چوب و صنایع مبل نیز در کنار این شهرک به صورت دائمی احداث خواهد شد.
نجفی در خصوص مشکلات شهرک صنعتی زنوز هم گفت : مشکل اصلی این شهرک نبود آب کافی است که با بررسی کارشناسان با تامین آب مورد نیاز این منطقه از سد زنوز مشکل این ناحیه نیز حل و در زمانی کوتاه شاهد احداث کارخانه الیاف شیشه در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار در این منطقه خواهیم بود.
نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی از افزایش منطقه آزاد خبر داد.
دکتر حسن نژاد گفت : در حال حاضر مجلس شورای اسلامی با افزایش ۴۰ هزار هکتاری مساحت منطقه آزاد ارس تا هرزندات و یکانات موافقت کرده است که با تایید شورای نگهبان که هفته آینده انجام خواهد شد شاهد افزایش مساحت منطثقه آزاد ارس و ایجاد شهرکهای ویزه اقتصادی در این مناطق خواهیم بود.
وی افزود : در طی سال گذشته و سال جاری مجلس شورای اسلامی با ایجاد ۵ شهرک صنعتی در شهرستان های مرند و جلفا موافقت کرده است که اگر شورای نگهبان با افزایش مساحت منطقه آزاد موافقت کند شهرک صنعتی شماره دو مرند به منطقه ویژه اقتصادی تبدیل خواهد شد.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :