طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : ماه محرم فرصت مناسبی برای بیان آسیبهای اجتماعی است

ارسال شده : سپتامبر 17, 2018 / ساعت : 9:02 ق.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند داود گرشاسبی  یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر، افزود: ماه محرم فرصت مناسبی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است. وی افزود: اعضا محترم شورای اداری به موضوع مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از بروز […]

429 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17429

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند داود گرشاسبی  یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر، افزود: ماه محرم فرصت مناسبی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی است و در کاهش معضلات و آسیب‌های اجتماعی بسیار موثر است.

وی افزود: اعضا محترم شورای اداری به موضوع مبارزه با مواد مخدر و جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی توجه بیشتری داشته باشند و دغدغه اصلی باید آگاه سازی و تربیت جوانان باشد و این کار یک وظیفه است .

گرشاسبی نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین توانمند سازی جوانان را مهم‌ترین و مؤثرترین راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی برشمرد و گفت: برای مقاوم سازی جوانان در برابر خطرات و آسیبب‌های مختلف از جمله اعتیاد، چاره ای جز آگاه سازی و توانمند کردن آنان وجود ندارد.

فرماندار مرند با اشاره به نقش روحانیون در پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: فرهنگ سازی و تبلیغ و تبیین معارف دینی و اخلاقی توسط مبلغان دینی و روحانیون در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش محوری دارد.

گرشاسبی اظهار کرد: روحانیون با شیوه خلاقانه و تاثیرگذار در سخنرانی های خود می توانند مفاهیم و پیام های پیشگیری را به خوبی به جامعه هدف انتقال دهند.

فرماندار ویژه مرند با اشاره با نقش زنان در کنترل آسیب های اجتماعی تاکید کرد: مهم ترین محور آسیب‌های اجتماعی بحث زنان است، مهم ترین  روش آگاهی بخشیدن به خانم‌ها است، به میزانی که زنان آگاهی بیشتری داشته باشند، نقش پررنگ‌تری در کاهش آسیب‌های اجتماعی و سلامت جامعه ایفا می‌کنند.

معاون استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد : مبارزه با اعتیاد نیاز به نگاه ملی دارد و همگی در مورد مسائل فرهنگی و اجتماعی وظیفه داریم و باید در این حوزه کار جهادی انجام دهیم .

فرماندار ویژه مرند بیان داشت: نباید اجازه دهیم باورهای  اجتماعی مورد تخریب قرار گیرد  و با آسیبهای اجتماعی باید برخورد علمی داشته باشیم نه تفکر شخصی خود .

وی تاکید کرد : باید از شیوه های تربیتی در جهت مقابله بهتر استفاده کرد  و نقش تربیت از حساسیت بیشتری برخوردار است و همه باالخص آنهایی که توانایی ندارند به مسائل تربیتی ورود پیدا نکنند .

 

در این جلسه از زحمات و افتخار آفرینی آقای عقیل قارداش زاده تقدیر شد .

آقای عقیل قارداش زاده به عنوان برترین رکوردار رزمی جهان و ثبت در سازمان ثبت هنر های رزمی جهان که اعصای چهار رکورد جهانی از سازمان ثبت رکوردهای رزمی جهان که توسط معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند اعصا گردید  .

DSC_0012 DSC_0014 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0017 DSC_0020 DSC_0021

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :