طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شکل مدیریتی شوراهای ما در نظر گرفتن منافع عام و تصمیم گیری براساس خردجمعی است

ارسال شده : آوریل 30, 2015 / ساعت : 7:12 ق.ظ

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در مراسم روز شوراها که در فرهنگسرای شهرداری مرند برگزار شد گفت: شکل مدیریتی شوراهای ما در نظر گرفتن منافع عام و تصمیم گیری براساس خردجمعی است و حتی این روش مدیریتی از حالت دموکراسی نیز بهتر است که نظر اکثریت بر اقلیت تحمیل میشود. تقی کرمی اظهار […]

1023 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 1758


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در مراسم روز شوراها که در فرهنگسرای شهرداری مرند برگزار شد گفت: شکل مدیریتی شوراهای ما در نظر گرفتن منافع عام و تصمیم گیری براساس خردجمعی است و حتی این روش مدیریتی از حالت دموکراسی نیز بهتر است که نظر اکثریت بر اقلیت تحمیل میشود.

تقی کرمی اظهار کرد: امسال که از طرف مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) به نام سال « دولت و ملت، همدلی و همزبانی» نامگذاری شده است باید سعی کنیم تا در عمل این شعار را تحقق بخشیم و در این راستا با توجه به اینکه مدیران دستگاههای اجرایی همان دولت و شوراهای اسلامی بعنوان ملتند لذا روسای ادارات و دستگاههای اجرایی مواقع حضور و مراجعه اعضای شوراهای اسلامی به ادارات حرمت و شان آنها را حفظ کنند حتی اگر کاری از دستشان برنیاید.

وی افزود: روسای ادارات از پیگیری ها و اصرار شوراها بر موضوعات مختلف خرده نگیرند چراکه کار شورا پیگیری است و بطور مثال پیگیری های شورای اسلامی روستای دولت آباد در نهایت منتج به نتیجه شد و روگذر مرند – دولت آباد بزودی احداث میشود و در سفر اخیر که  آقای نماینده و همچین شهردار مرند حضور داشتند در این خصوص تصمیات قطعی گرفته شد و همچنین در مورد انتقال آب زراعی از ارس به دشتهای مرند و حل مشکل مساکن مهر و شهرک میلاد کارهای خوبی صورت گرفت.

فرماندار مرند با تاکید بر اهمیت و نقش مشورت و تعامل شوراها با مردم گفت: منتخبین مردم در عرصه شورای اسلامی باید به نیت و وعده های اولیه ای که در زمان انتخابات داده اند پایبند باشند و با وفاداری ایفای تعهد نمایند.

کرمی در ادامه با اشاره به سفر آتی رییس جمهور و هیات دولت به استان آذربایجانشرقی گفت: سفرهای استانی دولت یازدهم با سفرهای استانی دولت جناب آقای احمدی نژاد فرق دارد که از جمله این است که در سفرهای دولت سابق، آقای احمدی نژاد خودشان به شهرها سر میزدند حتی برای یک ساعت اما در دولت یازدهم رییس جمهور فقط به مرکز استان سفر کرده و وزرا و معاونین بعنوان نماینده تام الاختیار به شهرها می روند و لذا مرند نیز میزبان یکی از وزرا یا معاونین در این سفر خواهد بود.

فرماندار ویژه مرند گفت: در سفرهای استانی دولت آقای احمدی نژاد در طول هشت سال ۲۱۱ هزار میلیارد تومان تعهدات در کشور ایجاد شده بود که از این میزان فقط ۶۸ هزار میلیارد تومان تخصیص یافت و در واقع حدود ۷۰درصد پروژه ها نیمه تمام هستند و در استان آذربایجانشرقی متاسفانه میانگین تحقق پروژه های استانی از بابت سفرهای استانی آن دولت حدود ۱۲ درصد می باشد و عملاً چیزی نزدیک به ۸۵ درصد پروژه ها نیمه تمام هستند.

وی یک استقبال خوب را با اهمیت دانست و گفت: اخیرا در سفر استانی رییس جمهور به گیلان استقبال بی سابقه ای صورت گرفت و حقیقتاً استقبال خوب میتواند خیلی مثمر ثمر باشد و باید همکاری کنیم تا یک استقبال پرشور در تبریز از آقای رییس جمهور داشته باشیم.

33 11

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :