طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شهرتی فر معاون سیاسی ، امنیتی استانداری آذربایجان شرقی :شهرستان مرند رو جزء اولین شهرستان های استان در زمینه دایر بودن میز خدمت است

ارسال شده : مهر ۹, ۱۳۹۷ / ساعت : ۶:۵۷ ٫ب٫ظ
DSC_0026

معاون سیاسی ، امنیتی  استانداری آذربایجان شرقی شهرستان مرند رو جزء اولین شهرستان های استان در زمینه دایر بودن میز خدمت در ادارات عنوان کرد. شهرتی فر با حضور در شهرستان مرند و بازدید از قسمت میز خدمت اداره امور آب این شهرستان گفت : متاسفانه یکی از عوامل نارضایتی مردم از دستگاه های دولتی […]

542 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 17630

معاون سیاسی ، امنیتی  استانداری آذربایجان شرقی شهرستان مرند رو جزء اولین شهرستان های استان در زمینه دایر بودن میز خدمت در ادارات عنوان کرد.
شهرتی فر با حضور در شهرستان مرند و بازدید از قسمت میز خدمت اداره امور آب این شهرستان گفت : متاسفانه یکی از عوامل نارضایتی مردم از دستگاه های دولتی ، عدم تکریم ارباب رجوع و طولانی شدن روند حل مشکلات اداری آنان است.
وی افزود : میز خدمت در ادارات با هدف دیانت از حقوق شهروندی و افزایش آگاهی عمومی مردم از نحوه حل و پیگیری مشکلات اداری به مردم راه اندازی شده است که امید است با این اقدام مشکلات مردم در ادارات به نحو احسنت حل شود.
معاون سیاسی ، امنیتی  استانداری آذربایجان شرقی در ادامه گفت : در دولت تدبیر و امید  حقوق شهروندی تصویب و ابلاغ شده  که مبحث حقوق شهروندی مشارکت مردم در امورات است و باید حق بدیهی مردم را به رسمیت بشناسیم .

وی بیان داشت: برای جلوگیری از اتلاف وقت مردم در ادارات ، راهنمایی بهتر و رفع مشکلات راه اندازی میز خدمت در سازمانها و ادارات از طرف دولت ابلاغ شده که در بسیاری از ادارات و یا سازمانهای استان این امر محقق گردیده است .

شهرتی فر بیان داشت: در راستای صیانت از حقوق شهروندی وظیفه داریم میز خدمت را راه اندازی کنیم و باید در این زمینه افزایش آگاهی عمومی صورت گیرد .

گرشاسبی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ابتدای این جلسه با اشاره به مشکلات حوزه آبی افزود: شهرستان مرند در حوزه آب ۹۶ درصد آبهای خود را از سفره های زیر زمینی تامین می کند  و هر ساله متاسفانه شاهد کاهش این سفر های زیر زمینی هستیم.

فرماندار ویژه شهرستان افزود : متاسفانه مصرف بی رویه زیادی در حوزه آب داریم و باید فرهنگ سازی در مصرف صحیح و الگوی کشت صورت گیرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به انتقال آب ارس به شهرستان بیان داشت: با رسیدن آب ارس به شهرستان مشکل کمبود و بحران آبی شهرستان برطرف می شود که مسئولین در تحقق یافتن این موضوع تلاش کنند تا مشکل شهرستان برطرف گردد .

وی با اشاره به همت مردم در صرفه جویی آب تاکید کرد : باید تغییر در حوزه ذهنی مردمدر زمینه مصرف صحیح آب و تشویق برای تغییر الگوی کشت در مردم ایجاد شود و خود مردم با داشتن باور ذهنی در زمینه صرفه جویی تلاش کنند .

گرشاسبی در ادامه سخنان خود با اشاره به ساخت مدول دوم فاضلاب شهر مرند افزود : تصفیه خانه فاضلاب شهر مرند برای ۳۵۰۰۰ نفر صورت گرفته بود که با افزایش جمعیت شهر شاهد بروز مشکلاتی در زمینه تصفیه فاضلاب هستیم و متاسفانه تصفیه خانه فعلی جوابگوی نیاز شهرستان نیست .

وی گفت: ۴۰ میلیارد تومان برای احداث مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهر مرند هزنیه در نظر گرفته شده که در حال اجرایی آن هستیم که در آینده شاهد بهره برداری آن خواهیم بود .

DSC_0003 DSC_0004 DSC_0013 DSC_0015 DSC_0016 DSC_0019 DSC_0023 DSC_0024 DSC_0026 DSC_0027 DSC_0029 DSC_0030 DSC_0035

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :